Karadeniz Pet

EVİMİZE GELEN MUHABBET KUŞUNUN HASTALIĞI

ali osman dal

Yeni Üye
IMG_20160903_184738-min.jpg

IMG_20160903_184740-min.jpg
IMG_20160903_184743-min.jpg

çok kötü bir şekilde mantar olmuş Allah sağlığına kavuştursun inşaAllah vazelin sürün sabah akşam imkan varsa bir veterinere de götürebilirseniz çok çok iyi olur.

tüyüne yapışan ve sarkan şey nedir acaba ? yakından yüz kısmı ve gaga kısmının fotoğraflarını yükleye bilirmisiniz

hocam o tüyünde yapışık olan şey et beni mi yoksa farklı bir şey mi anlamadım yani sallanıyor gagasının kenarında

Evinize nasıl geldi siz mi sahiplendiniz yoksa terk edilmiş halde mi buldunuz?
Görüntü itibariyle kötü görülsede duruşu dinç olduğunun belirtisi.
Geçmiş olsun.

valla kız arkadaşımın evine kaçmış perdenin üstünde durmuş ilk hali daha kötüydü. Onu tecrübesi olmadığından dolayı da ben sahiplendim. Yanına hiç yaklaştırmıyor kafesine eline soktuğun anda cıyaklamaya başlıyor.

hocam ben tam anlayamadım eğer tüye yapışmış normal bir şey ise alın ama onu anlayamadım inşaAllah sağlığına kavuşur siz mantar ilacı sürmeyi ihmal etmeyin

valla kız arkadaşımın evine kaçmış perdenin üstünde durmuş ilk hali daha kötüydü. Onu tecrübesi olmadığından dolayı da ben sahiplendim. Yanına hiç yaklaştırmıyor kafesine eline soktuğun anda cıyaklamaya başlıyor.
Azminizi takdir ediyorum.

hocam tüye yapışık dediğim kısım gaganın kenarı ile birleşik yani kopar mı koparsa bişi olur mu ben de anlamadım

anladım hocam mantar ilacına devam edin ilerleyen vakitte belki ora kuruyup düşer

Geri