petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evimize giren kuş hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaplan aykut tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Kaplan aykut

Kaplan aykut New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba kolay gelsin. evimize geçen gün bir kuş girdi sahiplendik. kuşun yaşı ve cinsi hakkında bilgi verirmisiniz? evimde bir dişi bir erkek muhabbet kuşum daha var? onlarla beraber yaşarmı? bir de bir erkek muhabbet kuşu iki dişi muhabbet kuşu ile çiftleşebilir mi? bende var olan dişi muhabbet kuşum henüz 4 aylık o yüzden yuvalık felan koymadım. ilgilenirseniz seviniri. teşekkürler.

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kafesteki dişi kızışmış. Yuvalik takmanin vakti gelmiş. Dişardan gelen kuşlari en azindan 1 hafta başka yerde bakın ki hastalik varsa diğerlerine bulaşmasin. Güle güle besleyin

3. korkmass

korkmass New Member

Beğenileri:
    0
    Kaplan Aykut bey nerede oturuyorsunuz

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    aynı kafeste iki dişi kuş olmaz sonu ölümle bile sonuçlanabilir bu yüzden ona da erkek eş alabilirsiniz yeni gelen kuş dişi ve kızışmış en az8 aylık falan kafesteki dişiniz de kızışmış yuvalık takabilirsiniz
    yukarda denildiği gibi kuşların yanına katmayın belki hastadır bulaşmasın

5. Kaplan aykut

Kaplan aykut New Member

Beğenileri:
    0
    kafesteki kuşum 4 aylık o yüzden takmıyorum Ankarada oturuyorum. bilgi için teşekkürler.. erkek kuş öneriniz nedir ?

Sayfayı Paylaş