petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evımızın Ufak misafiri hakkında bilgi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanTürkan tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. FurkanTürkan

Bugun Sakaryadan aldığım ufaklık çok hareketliydi eve getirdim baya sudan çıkmıs balığa döndü sonucta arkadaslarından ayrıldı fakat dışkısı biraz sulu ve açık renkli aldığım adamın dediğine göre 40 günlük erkekmiş bilir bir kişi bana yardımcı olursa sevinirim en azından cinsi,kaç aylık, hangi renk olabilir,cinsiyeti, ve sağlığı hakkında Şimdiden teşekkür ederim :):):)

http://i.hizliresim.com/aqrkPg.jpg

http://i.hizliresim.com/QXOr6y.jpg

2. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Kuşun önden fotoğrafını ceresi gözükecek şekilde çekerseniz yardımcı oluruz,Flash yanıltmıyorsa görüşüm erkek ve 3-4 aylık civarı

3. Ahmet Behçet

bu fotograflarla bısey bellı olmuyo ön taraftan flasssız cekersenız daha ıyı olur.

4. Ahmet Behçet

2 aylık erkek yerlı bır kus maşallah cok tatlı.
    hayırlı olsun bu arada güle güle besleyın.

5. FurkanTürkan

Çok teşekkür ederim inş sıkıntı çıkmaz çünkü olunce çok uzuluyoruz bugun getirdim eve kakası cıvık gibiydi sizce normalmı yoksa ishalmı oldu :/

6. Ahmet Behçet

dıskısının 3/2 si sulu ıse ıshaldır ıyıce bakın. egerkı ıshalsa aspur alın verın muz verebılırsınız haslanmıs patates verebılırsınız ama iyice bakın dıskısı cok sulu ıse

7. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0
    benimkiyle ikiz gibi hiç fark sırttaki şekiller bile aynı :D

8. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    2 aylik erkek çekoslavak

9. ensaryıldız

kuş ilk bir kaç gün dışkısı farklı olur sade suda yapabilir sonra düzelir o maşallah çok güzel ( hangi petshopdan aldın )

10. FurkanTürkan

Canser insanlar çift yaratıldığını biliyordumda demekki kuslarda aynı sekildeymiş :D

EnsarYıldız:Teşekkür ederim sefa akvaryumdan aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

saol kardeş adapazarı sefa akvaryumdan aldım :)

Sayfayı Paylaş