Karadeniz Pet

evimizin yeni gelini

Berrin YASMİN

Emektar Üye
evimizin yeni gelin adayı

DÜN ALDIM IRKINI KAÇ YAŞINDA VEYA KAÇ AYLIK OLDUĞUNU BEN YEŞİL ALICAKTIM AMA ALDIGIM KİŞİ EN GÜZELLERİ BUNLARDI YEŞİL YOK DEDİ BENDE BUNU ALDIM İLK ÖNCE AYRI KAFESLERDE Mİ DURSUN YOKSA DİŞİYİ ERKEGİN YANINA ATAYIM MI ŞUN DİŞİ ERKEKLE YAVRUYU KARŞISINDA GÖRÜYOR ORDAN ORAYA HAREKETLER YAPIYO RESİMLERİ ZOR ÇEKTİM BUYRUN RESİMLER

Son düzenleme:
MaşAllah abla hayırlı uğurlu olsun güzel kuş :)

Çekoslovak ve büyük ihtimalle 7-8 aylık.

maşallah abla hayırlı uğurlu olsun güzel kuş :)

çekoslovak ve büyük ihtimalle 7-8 aylık.
teşekkür ederim:) bana daha büyük geldi ayaklarından falan ayakları erkekten daha kalın ve gri gibi gözündeki iris gri daha 1 buçuk gibi geldi ama bilmiyorum tabi bu benim düşüncem evet çekoslavak diye aldım erkeğin ayakları pembe gibi birde dişi çok ısıyor elimi 2 Sİ AYNI KAFESTE Mİ KALSIN YOKSA AYRI KAFESLERDE Mİ? ŞİMDİLİK ERKEK HEMEN Bİ ARA YANINA YAKLAŞTI KAŞIMAYA KALKTI DİŞİ YANAŞMADI PEK NASIL YAPMALIYIM.

Son düzenleme:
Berrin abla yaş konusunda tam emin değildim zaten :) Ustalar daha net cevap verirler.

berrin hanım sizmı begendınız yoksa oglunuzmu eger sız begendıysenız bır sure ayrı kafeslerde tutun dısıyı erkegın yanına atın derım hayırlı olsun bende mavı damat arıyorum bulamıyorum.

berrin hanım sizmı begendınız yoksa oglunuzmu eger sız begendıysenız bır sure ayrı kafeslerde tutun dısıyı erkegın yanına atın derım hayırlı olsun bende mavı damat arıyorum bulamıyorum.
evet seher hanım ben beğendim şuan çifthane kafesin içindeler yeni aldıgım dişi bölmede tek duruyor erkek yavruyla beraber dün petshopta gördüm 2 tane erkek çok güzeldi birisi mavi digeri beyazlı mavi.

o aradaki teli bi kağıtla kaplayın yavru kuşla çiftler birbirlerini görmesinler

1 yaş gibi ustam ırk olarak iri yerli ve kırık gibi geldi bana.

1 yaş gibi ustam ırk olarak iri yerli ve kırık gibi geldi bana.
1 yaşından fazla degilmi yani ayaklarını gördün mü ve göz irislerı gri benim pek içime sinmedi de güzel mi peki erkegin ayakları daha net pembe gibi dikkatli bakınca farklı yani ne yapayım degistireyım mi şuan çifthanede dişi ayrı erkek yavrusuyla beraber.

ustam hayırlı olsun :) Bence çekoslavak kırığı çok güzell bi bayanmış :)

Maşallah, bence rengi çok güzel, 1 yaş civarı, ayak renklerinin koyu olması bence cinsinden kaynaklanıyor, biraz ayrı dursun ortama alışsın sonra birleştirirsiniz anlaşmazlarsa değiştirin.

Maşallah, bence rengi çok güzel, 1 yaş civarı, ayak renklerinin koyu olması bence cinsinden kaynaklanıyor, biraz ayrı dursun ortama alışsın sonra birleştirirsiniz anlaşmazlarsa değiştirin.

değiştirmiyeyim o zaman göz irisleride gri erkeğin yanından alayım mı dişiyi

güzel tambir damızlık kuş maksimum 1 yaşındadır die tahmn yürütüyorum hayırlı olsun yavrularıda görmek ümidiyle ..