Karadeniz Pet

Evimizin yeni neşesi Limon :)

eray81

Yeni Üye
Limonu yaklaşık 10 gün önce üretici bi arkadaşıman aldım.Aldığımda henüz yuvadan atlamamıştı, alışmasının kolay olması açısından annesinin yanından aldım, kabuksuz yem ve mamayla besleniyoruz henüz :) Yavru olmasından mıdır bilmem sürekli kapşonumdan çıkmıyor, orada uyuyor.10 gündür bende olmasına rağmen yuvadan direkt gelip kafama falan konuyor :) İşte fotoları....

68BO.jpg

2LQW7.jpg

FGgMi.jpg

NHFKp.jpg

Son düzenleme:
Zamanında almışsınız evde başka kuş yoksa hem konuşur hem alışır. Ama alıştıktan sonra fazla güvenip kaçırmayın. Hayırlı olsun

mobilden

Abi Allah uzun ömürler versin yuvadan atladığı için giriyo oranıza :) bence bu zamanları çok iyi değerlendirin

Çok sevimli sempatik bi kuşmuş limon :) böyle güzel yeni doğmuş bi yavru bulsam ben de hiç kaçırmam

Teşekkürler arkadaşlar..Beni sanırım ebeveyni olarak görüyor , korktuğu anlarda da önce üzerime geliyor :) Cinsini erkek olarak biliyorum ama yanılmıyorum dimi?

Maşallah çok iyi zamanla size çok iyi alışacaktır ve konuşacaktır. Uzun ve sağlıklı büyütmeniz dileğiyle erkek gibi duruyor üreticilermiz daha iyi bilir tabiki.

maşallah erkek gibi duruyor.Size alışması çok kolay olacakdır.

Maşallah daha yavru olduğu için karanlık kuytu köşe arıyor :)