petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evimizin yeni neşesi Limon :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve eray81 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. eray81

eray81 New Member

Beğenileri:
    0
    Limonu yaklaşık 10 gün önce üretici bi arkadaşıman aldım.Aldığımda henüz yuvadan atlamamıştı, alışmasının kolay olması açısından annesinin yanından aldım, kabuksuz yem ve mamayla besleniyoruz henüz :) Yavru olmasından mıdır bilmem sürekli kapşonumdan çıkmıyor, orada uyuyor.10 gündür bende olmasına rağmen yuvadan direkt gelip kafama falan konuyor :) İşte fotoları....

#1 eray81, 7 Aralık 2013
    Son düzenleme: 7 Aralık 2013
  2. Duranettin ERAYDIN

Zamanında almışsınız evde başka kuş yoksa hem konuşur hem alışır. Ama alıştıktan sonra fazla güvenip kaçırmayın. Hayırlı olsun

mobilden

3. ismail kaan

Abi Allah uzun ömürler versin yuvadan atladığı için giriyo oranıza :) bence bu zamanları çok iyi değerlendirin

4. Aysetursak

Çok sevimli sempatik bi kuşmuş limon :) böyle güzel yeni doğmuş bi yavru bulsam ben de hiç kaçırmam

5. eray81

eray81 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar..Beni sanırım ebeveyni olarak görüyor , korktuğu anlarda da önce üzerime geliyor :) Cinsini erkek olarak biliyorum ama yanılmıyorum dimi?

6. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok iyi zamanla size çok iyi alışacaktır ve konuşacaktır. Uzun ve sağlıklı büyütmeniz dileğiyle erkek gibi duruyor üreticilermiz daha iyi bilir tabiki.

7. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    maşallah erkek gibi duruyor.Size alışması çok kolay olacakdır.

8. eray81

eray81 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim:)

9. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah daha yavru olduğu için karanlık kuytu köşe arıyor :)

10. Taha Mert Damarlı

Sayfayı Paylaş