petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evimizin yeni neşesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve OSMANLI tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Abilerim çocuklar yavru istedi fakat talihsiz bir olay yüzünden kaybettik yavrumuzu ama cocuklar üzülmesin diye bir yavru daha aldım çekostavak yavrusu diye verdiler diğer yavrulardan daha iriydi buyrun resimleri.
    Buda garip halleri :D

#1 OSMANLI, 24 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014
  2. Burak A.

Burak A. New Member

Beğenileri:
    0
    Maaşallah cok tatli bir kus,ayrica erkek ve yavru.Biraz zaman gectikce kendini toparlayacaktir.Vitamin ve mama destegi yaparsaniz daha kolay atar zayifligi :) bu arada kafesin tülünü o kadar çekmeyin kus bunalir icinde yariya kadar falan olsa yeter :)

3. Deren Görkem YETİKER

yavru olduğu kesin..gagasının ucu siyah alnındaki çizgiler hemen burnundan başlıyor..bana da erkek gibi geldi çok tatlı maşallah.. ırkı yerli olabilir o yüzden biraz minnak :)

4. Ahmet Behçet

2 veya 3 aylık yerlı nurtopu gibi bi erkek :D

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    14
    2 aylık erkek ne güzel

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  7. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1

Tesekkurler tul konusunda haklisiniz uyariniz cok iyi oldu .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Tesekkurler begenmenize sevindim yabancimi bilmem ama artik nufusumuza aldik oda TC oldu .
    Masallah elimizi uzatinca geliyor cekingenligini atti cocuklar konussun diye papagan gibi tepesindeler konussun derken kucuk kizim gibi olursa yandik :D :

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Tesekkurler disi ciksa vazgecemezdim ama anlamadigim icin kandirildigima uzulurdum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

Tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

Tesekkurler vallaha simdiden cocuklar derslere baslamislar 2 gunde cekingenligi azaldi masallah elimizi uzatinca kacmiyor cocuklarin oyuncaklari ile oynuyor insallah daha iyi olacak .

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel bir yavru hayırlı olsun.

9. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Bence yuvadan atlayalı anca 2 hafta olmuştur. yani 1,5 aylıkdır en fazla. 4 ay sonra falan görmek isteriim çok güzel bi kuş olacak...

10. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Tesekkurler yavas yavas bize alismaya basladi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Tabiki biraz toparlasin mutlaka paylasim yaparim simdiden cok simarik bir kus oldu hic kafese girmek istemiyor kapisi hep acik girip yemini suyunu icip cikiyor :D ilerde ne kadar guzel bir kus olur bilmem ama simdiden ailemizin vaygecilmezi oldu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Masallah kusumuz bize alisti biraz toparladi fakat cok tembel kanatlari dusuk duruyor ve cok uykucu vitaminde aldik bir suru vitaminli yemde ama yinede sanki ucmaya useniyor sanki. Kafese sokamaz olduk acikinca susayinca girip yiyip icip cikiyor daha oncedende yavru buyuttum 5 sene beraberligimiz oldu ama cok simarikti car car oter odada hizlica 3-4 tur donerdi bu tembeli nasil hareketlendirebilirim bilmiyorum .

#10 OSMANLI, 16 Haziran 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014
  11. Fatih Ercan AKBİLEK

Benim kuşum da sessiz ve tembeldi. Alalı 1.5 ay oldu ve şuan susturamıyoruz :D Sizin de zamana ihtiyacınız var, sonra susturamıyoruz diye başlık açacaksınız :)))

12. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Usta alali bir aya yakin oldu gagsindaki siyahlik gitti bizede cok alisti ama hala tembel ucmaya useniyor sanki .

13. Adem ŞERİT

Hayırlı olsun bol sağlıklı günler

14. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    çok güzel kuş 2-3 aya hareketlenir

15. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Tesekkurler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Insallah mutlaka gelismeleri paylasicam .

#15 OSMANLI, 24 Haziran 2014
    Son düzenleme: 24 Haziran 2014
  16. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz cok güzel maşallah.. :)

17. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Abilerim muhabbet kusumu tatile giderken bir arkadasima emanet etmistim dondugumde talihsizlik ile karsilastim hasta olmustu veterinere goturdum antibiyotik verdi kullandim ama kurtaramadim cok alismistik .
    Cocuklarimin istegine dayanamadim mecuren bir yavru daha aldim insallah onuda paylasmak nasib olur .

18. Gül Palanlı

Çok sevimli bir kuş hayırlı olsun iyi ki almışsınız Allah nazarlardan korusun inşallah :)

19. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler daah iyileri sizlerin olur inşallah.

20. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İri ırk kuşlar hantaldır sırf bu yüzden küçülttüm elimdeki çifti. Yavrusuda küçük olsun diye :) bende oynasın istiyorum

Sayfayı Paylaş