Karadeniz Pet

Evimizin yeni uyesi

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar 1 sene sonra yeniden araniza katildim. Gelelim soruma 1 senedir erkek bir kus besliyorum. Suan 1 yasinda 40 50 kelimeye yakin kelime ogrettim. Sokaga bile izin verdigim zaman benle cikar geri evimize girer cok aliskin. Ve disi bir kus almaya karar verdim. Albino cinsi bir disi aldim ayri bir kafese koydum. Ama kus kafesde durmuyor sizce cikarsam mi nasi birbirine alistirabilirim. Ilk defa bole cift beslemeye karar verdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dişi ayrı kafeste bir süre dursun hem ortama alışmış hem de geldiği yerde olası bir hastalık kapmış olmasına karşın önlem olur.Daha sonra dişiyi erkeğin kafesine koyarsınız. Umarım erkek kuşunuz öğrendiklerini dişiye de öğretir.

Kusunuz sizinle beraber kafes olmadan disari cikiyor ve size gerimi geliyor yanlis anlamadim dimi??

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusunuz sizinle beraber kafes olmadan disari cikiyor ve size gerimi geliyor yanlis anlamadim dimi??

Evet gorenler cok sasiriyo zaten omzumda veya civciv gibi pesimden geliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

Dişi ayrı kafeste bir süre dursun hem ortama alışmış hem de geldiği yerde olası bir hastalık kapmış olmasına karşın önlem olur.Daha sonra dişiyi erkeğin kafesine koyarsınız. Umarım erkek kuşunuz öğrendiklerini dişiye de öğretir.

Tesekkur ederim cevabiniz icin disi daha cana yakin cikti biciri gorunce kafesden cikmak istiyor oynamak istiyo ama bicirin umrunda degil disi kus. Bicir bana takmis :)

Bole cicikus deyincede tuhaf hareketleri var ilk defa bi kusu boyle gordum:) https://m.youtube.com/watch?v=MSqhDQnPg64
1yZ60G.jpg
mPNMb2

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Evet gorenler cok sasiriyo zaten omzumda veya civciv gibi pesimden geliyor :)

Hocam çok şaşırdım ve merak ettim bi resmini veya video çekip buraya koyarmısınız.

Tabi en kisa surede eklerim.1 dakika yalniz kalamiyorum disari cikarken kapiyi ustune ortucem arasindan gecip benimle gelmeye calisiyor ayagimla itelemek zorunda kaliyom kapiyi orterken.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri