petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evimizin yeni uyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem AYGÜL tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Merhaba arkadaslar 1 sene sonra yeniden araniza katildim. Gelelim soruma 1 senedir erkek bir kus besliyorum. Suan 1 yasinda 40 50 kelimeye yakin kelime ogrettim. Sokaga bile izin verdigim zaman benle cikar geri evimize girer cok aliskin. Ve disi bir kus almaya karar verdim. Albino cinsi bir disi aldim ayri bir kafese koydum. Ama kus kafesde durmuyor sizce cikarsam mi nasi birbirine alistirabilirim. Ilk defa bole cift beslemeye karar verdim.

#1 Erdem AYGÜL, 5 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Dişi ayrı kafeste bir süre dursun hem ortama alışmış hem de geldiği yerde olası bir hastalık kapmış olmasına karşın önlem olur.Daha sonra dişiyi erkeğin kafesine koyarsınız. Umarım erkek kuşunuz öğrendiklerini dişiye de öğretir.

3. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz sizinle beraber kafes olmadan disari cikiyor ve size gerimi geliyor yanlis anlamadim dimi??

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Evet gorenler cok sasiriyo zaten omzumda veya civciv gibi pesimden geliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

Tesekkur ederim cevabiniz icin disi daha cana yakin cikti biciri gorunce kafesden cikmak istiyor oynamak istiyo ama bicirin umrunda degil disi kus. Bicir bana takmis :)

5. Poyraz35

Poyraz35 New Member

Beğenileri:
    0

6. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Bole cicikus deyincede tuhaf hareketleri var ilk defa bi kusu boyle gordum:) https://m.youtube.com/watch?v=MSqhDQnPg64 [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

#6 Erdem AYGÜL, 5 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2015
  7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Maşallah çok güzel.Allah muhabbetinizi artırsın.

Sayfayı Paylaş