Karadeniz Pet

evin bir odası üretim hane olurmu ?

mersinko

Yeni Üye
selamun aleykum arkadaslar konuyu ınsallah dogru yere acmısımdır yenıyım oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum evde bır odam bostur hem hobı olarak hemde para kazanmak ıstıyorum az cok bılgım vardır 300 tl suan nakıtım vardır bırazdaha beklıyorum gelıcek sorum fazla degıldır arkadaslar
1 20 -25 tl satılan pet shopda muhabbet kusunun adı veya cınsı nedır
2 siz degerlı arkadasların tavsıye ettıgı muhabbet kusu varmıdır varsa fıyatı nedır
3 kac cıft ve nasıl kafes yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevınırım arkadaslar saygılar

yanlış anlamada az çok bilgim var diyorsun ama buraya yazdıklarına bakılırsa hiç bilgin yok
o yüzden paranın hemen hepsini yatırma bu işe
bende senin gibi bodoslama daldım bu işe ama iş göründüğü gibi öyle basit değil yemini suyunu ver hemen yavru versin şeklinde olmuyor
birkere üretim yapacaksan kafesi yemi malzemesi kuşu için 300 tl yetmez
vitamini ek besini şunu bunu hastalığı sağlığı tüydökümü vs.. birsürü şeyi var
1 yada 2 çift al 8-9 ay önce bi deneyim kazan derim ben

sesten rahatsız olmam dıyorsanız olur. o fıyata yerlı kus var. 4 takım yanı 8 kus ıle 2 cıfthane ıle gırıs yapabılırsınız. Yalnız bu ıste kolay kolay kâr yok. Parayı aracılar kazanıyor.

yanlış anlamada az çok bilgim var diyorsun ama buraya yazdıklarına bakılırsa hiç bilgin yok
o yüzden paranın hemen hepsini yatırma bu işe
bende senin gibi bodoslama daldım bu işe ama iş göründüğü gibi öyle basit değil yemini suyunu ver hemen yavru versin şeklinde olmuyor
birkere üretim yapacaksan kafesi yemi malzemesi kuşu için 300 tl yetmez
vitamini ek besini şunu bunu hastalığı sağlığı tüydökümü vs.. birsürü şeyi var
1 yada 2 çift al 8-9 ay önce bi deneyim kazan derim ben

estafurullah ben zaten uzun sure besledım hobı amaclı sonra sattım ben sadece hangı cıns beslemem gerek onu soruyorum hangısınde kar daha cok ona takıldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

sesten rahatsız olmam dıyorsanız olur. o fıyata yerlı kus var. 4 takım yanı 8 kus ıle 2 cıfthane ıle gırıs yapabılırsınız. Yalnız bu ıste kolay kolay kâr yok. Parayı aracılar kazanıyor.

siz hangı cınsı onerıyorsunuz bana hocam parayı bulurum bır yerden ne kadarla gırmem lazım bırde bu işe

Hocam bence ilk olarak elinizdeki parayı yem, vitamin, ilaç vb için harcayın daha sonra ne kadar paranız arttıysa o kadar yerli kuş alın

Hakkıyla yapılan her işte kar vardır hocam fakat ben bu muhabbet kuşu işinde yerli de olsa jumboda olsa pek bir para kazanabilien görmedim..

oyle dıyorsunda benım arkadasımda evınde basladı bır odada adam sımdı dukkan actı sadece kusla basladı sonra pet hopa cevırdı sımdı kazanmadı desek adam nasıl bu hale geldı ınsan suphelenıyor

Sadece kuştan kazandığıyla açmamıştır bence. Fakat hiç mi para kazanan yok var tabikide hatta çok güzel paralar kazanan da var önemli olan reklam sosyal medyada reklamını iyi yapıp her ilede gönderim sağlayabilecekseniz kazanırsınız tabikide..

estafurullah ben zaten uzun sure besledım hobı amaclı sonra sattım ben sadece hangı cıns beslemem gerek onu soruyorum hangısınde kar daha cok ona takıldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

siz hangı cınsı onerıyorsunuz bana hocam parayı bulurum bır yerden ne kadarla gırmem lazım bırde bu işe

yerlıyle baslayın. kusu elden satarsanız para var. aracı olmayacak.

Geri