Karadeniz Pet

Evin yeni sakini

mertt

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bu evimın yenı sakını Boncuk tecrübelı arkadaslardan onun daha ıyı baklıması hakkında bıkac bılgı rıca edıyorum bu arada sadece1 gundur bende ve dun aksam elımden yem yedı cok sıcak kanlı yardımlarınız ıiçin sımdıden tesekkurler IMG 20150421 WA0048 - Hızlı Resim Yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

yMnk0M.jpg
[/url][/IMG]

Maşşalah güzel bir erkek daha 2-3 aylık sağlıkla besleyin

sankı 2 - 3 aylıktan daha kuck gıbı geldı fotografta bellı olmuyo ama kafsnda cok sıahy cızgı var ve gagasıda kucuk ve sıyah daha kucuk olabılırmı ?

En fazla 2 aylık gibi. Çok tatlı. Hayırlı olsun. :)

Saolun inşallah iyi anlasıcaz gibi duruyor :)

Yaklasik 2 aylik bir erkek masallah. Tuyu kadar omru olsun.

saolun peki kusu ele alıstırmak ıcın pratık bı yontemınız varmıdır acaba ? :)

hayırlı olsun

Merhaba, bilgi edinmek adına forumu biraz kurcalarsan çok şey öğrenirsin. Ele alıştırma konusunu, forumda anlatılan ritüelleşmiş aşamalardan ziyade kuşla aramızdaki iletişime bağlıyorum şahsen. Sıcakkanlı bir kuş dediğine göre de işin kolay olacak. Sakin yaklaşarak yani tedirgin olmasına sebebiyet vermeyerek sana güvenmesini sağlamalısın. Parmağını göğsüne yaklaştırdığında üzerine çıkacaktır. Yahut elinden yem yedirerek başla. Ben elden yem yedirmedim hiç,elime de çıktı omzuma da. İstediğin davranışı yaptığında sevdiği bir yiyecekle ödüllendirirsen koşullanmadı kolaylaşır.

Arkadaslar hepiniz yorumlari benim icin cok degerli tesekkurler

Geri