petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evini tanıyan kuşum :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kenan tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. kenan
    Gizli

kenan Guest

Benim muhabbet kuşum omuzumda balkona çıkıyo balkonda kafesin üstünde benle oyun oynuyo içerde olduğu zaman kapı açık ama uçup gitmiyo şanslıyım bu konuda dün evde yokken balkonda misafirin oğlu kafesi açmış kuş uçmuş karşı dama annem demiş kenan şimdi gelirse bizi öldürür :) aradan 5 dk geçmiş ve benim sadık kuşum bidaha gelmiş bizim balkona ordanda kafesine çok şaşırdım ve mutlu oldum.

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Her seferinde öyle olmaz dikkatli olun

3. kenan
    Gizli

kenan Guest

Benim yanımda kimse yokken hiç korkmam çıkarıyorum yavruykenden alıştırdım ama misafir olduğu zaman çıkarmıyorum korkup kaçabilir

4. Sevtap DERİN
    Gizli

İyi cesaret vallahi. Çok ilginç. Benimkiler olsa benden kurtuldukları için sevinir uçar giderler. :D Yine de dikkatli olun.

5. kenan
    Gizli

kenan Guest

Sevtap hanım anlaşılan çok çektiriyon kuşlara :)

6. Sevtap DERİN
    Gizli

Fazla ilgiden Kenan Bey. :p Onlar benim gibi sahibi nereden bulacak. Çocuğum gibi bakıyorum vallahi.:p

7. kenan
    Gizli

kenan Guest

Ben yavruyken çok ilgilendim havalarda sıcaktı hep balkondaydı fazlada uçamıyodu hep parmağımda kafesin üstünde oynuyodum kanadı uzadı baktım kaçmaya uçmaya yeltenmiyo korka korka çıkarıyodum balkonda kafesin üstünde duruyodu derken dışarda uçmayınca bende sürekli çıkarmaya başladım ama şimdi pek ilgilenemiyorum işten dolayı kışa dişi alacam o ilgilensinde torun seveyim :D

#7 kenan, 23 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ağustos 2013
  8. no-leaf-clover

no-leaf-clover New Member

Beğenileri:
    0
  9. kenan
    Gizli

kenan Guest

Benimki burda gelmiyebilir bi ağaca veya kuş sesine takılır gider :)

Sayfayı Paylaş