Karadeniz Pet

Evini tanıyan kuşum :)

K

kenan

Guest
Benim muhabbet kuşum omuzumda balkona çıkıyo balkonda kafesin üstünde benle oyun oynuyo içerde olduğu zaman kapı açık ama uçup gitmiyo şanslıyım bu konuda dün evde yokken balkonda misafirin oğlu kafesi açmış kuş uçmuş karşı dama annem demiş kenan şimdi gelirse bizi öldürür :) aradan 5 dk geçmiş ve benim sadık kuşum bidaha gelmiş bizim balkona ordanda kafesine çok şaşırdım ve mutlu oldum.

Benim muhabbet kuşum omuzumda balkona çıkıyo balkonda kafesin üstünde benle oyun oynuyo içerde olduğu zaman kapı açık ama uçup gitmiyo şanslıyım bu konuda dün evde yokken balkonda misafirin oğlu kafesi açmış kuş uçmuş karşı dama annem demiş kenan şimdi gelirse bizi öldürür :) aradan 5 dk geçmiş ve benim sadık kuşum bidaha gelmiş bizim balkona ordanda kafesine çok şaşırdım ve mutlu oldum.

Her seferinde öyle olmaz dikkatli olun

Benim yanımda kimse yokken hiç korkmam çıkarıyorum yavruykenden alıştırdım ama misafir olduğu zaman çıkarmıyorum korkup kaçabilir

İyi cesaret vallahi. Çok ilginç. Benimkiler olsa benden kurtuldukları için sevinir uçar giderler. :D Yine de dikkatli olun.

Ben yavruyken çok ilgilendim havalarda sıcaktı hep balkondaydı fazlada uçamıyodu hep parmağımda kafesin üstünde oynuyodum kanadı uzadı baktım kaçmaya uçmaya yeltenmiyo korka korka çıkarıyodum balkonda kafesin üstünde duruyodu derken dışarda uçmayınca bende sürekli çıkarmaya başladım ama şimdi pek ilgilenemiyorum işten dolayı kışa dişi alacam o ilgilensinde torun seveyim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimki burda gelmiyebilir bi ağaca veya kuş sesine takılır gider :)

Geri