Karadeniz Pet

eyvah ikiside erkekmi yoksa ?

Can Sako

Meraklı Üye
merhaba bugün 2 kuş aldım aslında aklımda çek kuş almak vardı ama o kadar yakınlardıki birbirine bu 2 yavru kuş beni mest etti, birbirlerine yaslanıp uyuyorlardı ve uyanıp birbirlerini kaşıdılar çok hoşuma gitti dayanamadım aldım ama cinsiyetlerinden emin değilim eve gelip bakınca şok oldum...

yavrular ama kaç aylıklar onuda söylerseniz sevinirim

bu arada kendine güvenen bu işi bilenler yrum atsın zamanında bir yavru kuşumun fotosunu attım 2 sayfa dişi yazdınız moderetörümüz hariç çoğu dişi dedi ve kuş erkek çıktı 1-2 hafta sonra ceresi daha belirgin oldu çünkü...

r9nnt.jpg

r9nnx.jpg

r9nv0.jpg

r9nv3.jpg

r9nss.jpg

r9nsy.jpg

Son düzenleme:
Sarı dişi mavi erkek gibi geldi fakat daha net resim yukle :)

Mehmet bey bencede öyle biraz anlıyorum bu işden çünkü 1 yıldır 2 kuş besledim ayrı zamanlarda...

bu arada elimden çok korkuyorlar uzun bir yolculuk geçirdim biraz kendi hallerine bıraktım akşam çekerim yine...

bana sarı hollanda mavi ise çek gibi geldi ne dersiniz ?

Mehmet bey bencede öyle biraz anlıyorum bu işden çünkü 1 yıldır 2 kuş besledim ayrı zamanlarda...

bu arada elimden çok korkuyorlar uzun bir yolculuk geçirdim biraz kendi hallerine bıraktım akşam çekerim yine...

bana sarı hollanda mavi ise çek gibi geldi ne dersiniz ?

Bu konuda üstadlara sormanız daha iyi olur bu konuda pek bilgim yok :)

cenk inş öyledir ve nickini ismim yapmanı tavsiye ederim yoksa banlanabilirsin ...

senyorita sizede aynı tavsiyeyei yapar ve ağzınızdan yel alsın derim:)

bence de ikiside erkek gibi geldi :D bende de aynı sorun vardı da dişi olduğuna emin olduğunu bıraz daha yakından çekip at net bir bilgi verelimm

Geri