petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ezel ALBAYRAK~Kuş Tanıtımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Ezel ALBAYRAK tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Ezel ALBAYRAK

Video'da bir nane yoktur,tamamen kuşlarımı tanıtım amaçlıdır.Yücel şarkıdaki gibi[Ahu dibi beklerim "VAY BENİM EMEKLERİM ! :D] ​

[youtube]k2KAMFBgXFk[/youtube]​

2. Bahattin GENÇ

MasAllah cok sekerler keyifle izledim.

3. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Maşallah abi,bizimki kuyruksuz olduğundan kartopu gibi dolaşıyor ortalıklarda :D

4. Ezel ALBAYRAK

Teşekkür ederim bahattin abi en güzelleri senin olsun,beğenmene sevindim.

:D,Teşekkür ederim ali.En güzelleri senin olsun.

5. Yusuf ONACAK

maşallah kardeşim dostum toplam 4 tanemi iki çift mi bunlar?

6. Ezel ALBAYRAK

Teşekkürler. 2 si 2.5-3 aylık yavrular daha yeniler evde 3-4 günlükler yani,diğer 2 si çift 5 yaşındalar.

7. Bahattin GENÇ

Allah uzun omurler hayirli yavrular nasip etsin begenilmeyecek gibi degiller.:)

8. Ezel ALBAYRAK

Cümlemize abi amin. 5 yaşındakiler ilk defa bu sene yumurta verdiler onunda sonunu getiremedim pek ümidim yok onlardan- belki diger yavrulardan bi halt olur:)

9. Bahattin GENÇ

Insallah Ezel kardesim,gonlunce olsun hersey.Bu arada benim video da cinsiyeti ve irkiyla ilgili bir dusunce olustumu kafanda?

10. Ezel ALBAYRAK

Net bir cere fotografı varmı abi?, ırk tan anlamam.varsa özelden link atarsan bakarım.

11. Tezcan GÜMÜŞ

Maşallah çok güzeller

12. Ezel ALBAYRAK

Teşekkür ederim abi.

13. Bilal ELMAS

14. Ezel ALBAYRAK

Teşekkürler bilal bey.

Sayfayı Paylaş