Karadeniz Pet

Ezel ALBAYRAK

• Konbuyu başlatan Ezel ALBAYRAK
  • Başlangıç tarihi
E

Ezel ALBAYRAK

Guest

isim soyisim; Ezel ALBAYRAK
yaş; 22
memleket;istanbul
yaşadığı şehir;istanbul

bol muhabbetli,huzurlu,sağlıklı, hep beraber forumlar dileği ile..

Moderatör tarafında düzenlendi:
hani kimsenin bilmediği, bilip de görmediği yerdendi hı istanbulmuş cıkcıkcık :D

Sigara sağlığa zararlıdır unutmayalım :)

Aleyküm selam :) Hoşgeldiniz ustam :

hani kimsenin bilmediği, bilip de görmediği yerdendi hı istanbulmuş cıkcıkcık :D
ama neresi? :D şunu itiraf edeyim benim kafamdansın makara babında, bu arada boy 1,70 kilo 55 vucut fit iyimi diyetisyenim?

Sigara sağlığa zararlıdır unutmayalım :)
içenleri kınayalım. :D
Aleyküm selam :) Hoşgeldiniz ustam :
konunun tarihine bak bide bugünki tarihe bak. bırak nargiyeli bakırköy denizci kızlara götürsen affetmicem seni cihat'ım. :D
kola yı da çok içiyor bu arkadaş zaten. jdhjsh
:(
selam ıyi akşamlar

iyi akşamlar hanım efendi. :D

azcık azcık minicik kilo alman gerek dostum :D

Koladanda uzağım sigaradanda sağlıklı yaşammmm :)

evlendirme programı başvurusu gibi olmuş...

1,70 boy 55 kilo FİT olamaz, değilde. 1,5 yıldır ağırlık çalışıyorum fit olamadım henuz.

Edit : imla

Fitlikten kastım, dinç bir vucut atletlik vücut.? sizin fitlikten kastınız nedir. amaç bilgilenelim.?

konunun tarihine bak bide bugünki tarihe bak. bırak nargiyeli bakırköy denizci kızlara götürsen affetmicem seni cihat'ım. :D

Ustam tarihe bakmadım bi' de mesajları az görünce yeni açtınız sandım :D Ben bi' ayar çekeceğim merak etme ustam :D Marina mı dersin Night club mı dersin TS Club mı dersin hepsi olacak :D :D

Fitlikten kastım, dinç bir vucut atletlik vücut.? sizin fitlikten kastınız nedir. amaç bilgilenelim.?

Fit görüntü olarak değerlendiririm ben. Dik bir duruş , geniş ve dik omuzlar. İnsan zayıf diye fit olamaz bence, azıcık kas takviyeside lazım.

eee ben 1,75 boyum 50 killoyum kamburum bacaklarımda çöp gibi ama fitim :D olmaz
misal 1,75 boya kilo 65 ve üzeri ise ve göbek yok ise o kişi fittir (erkeklerde) Et vardır yağdan oluşmuyordur

Nese uzun mesele... İnsanlar fit olmak için aylarca kondüsyon yapıyor spor yapıyor yağlı olmamalarına rağmen...

Fit görüntü olarak değerlendiririm ben. Dik bir duruş , geniş ve dik omuzlar. İnsan zayıf diye fit olamaz bence, azıcık kas takviyeside lazım.

eee ben 1,75 boyum 50 killoyum kamburum bacaklarımda çöp gibi ama fitim :D olmaz
misal 1,75 boya kilo 65 ve üzeri ise ve göbek yok ise o kişi fittir (erkeklerde) Et vardır yağdan oluşmuyordur

Nese uzun mesele... İnsanlar fit olmak için aylarca kondüsyon yapıyor spor yapıyor yağlı olmamalarına rağmen...

İnsanların görüşlerine açığımdır kaan abi, saygıda duyarım ve beklerim.aynen dedigin gibi mesele uzun bu fitlik istedigin yere gider.polemiğe sebebiyet verir. o sebepten boşverelim.

İnsanların görüşlerine açığımdır kaan abi, saygıda duyarım ve beklerim.aynen dedigin gibi mesele uzun bu fitlik istedigin yere gider.polemiğe sebebiyet verir. o sebepten boşverelim.

Yok ya :D polemiğe girmeye gerek yok :D Bizim Türk halkı genelde göbekli olur bu açıdanda bakarsak fit üstü sayılırsın :D yaşadığımız yer bile etkiler :D bende misal azıcık göbek var ama işte erimiyor lanet. bu göbekle insanlar diyor bu kadar barfiks nasıl çıkıyor

tek seferde 20 barfiks (nizami)
set olarakta 5x9 =45
falan filan...

Yok ya :D polemiğe girmeye gerek yok :D Bizim Türk halkı genelde göbekli olur bu açıdanda bakarsak fit üstü sayılırsın :D yaşadığımız yer bile etkiler :D bende misal azıcık göbek var ama işte erimiyor lanet. bu göbekle insanlar diyor bu kadar barfiks nasıl çıkıyor

tek seferde 20 barfiks (nizami)
set olarakta 5x9 =45
falan filan...

ah senin kiloyu ben alabilsem, şubatta geldim askerden. askerden önce askerde alırsın dediler düzenli yemek,düzenli uyku felan fistan. 55 kilo gittim 55 kilo geldim
sen veremiyorsun ben alamıyorum bu terste bi işlik var çözemedim.

Geri