petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

facebook adresiyle instagrama bağlanma sorunu

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    burası muhabbet kuşu forumu başka konular açmayınız diye yazmayınız çünkü diğer bölümüne açtım konumu..

şimdi bilgili arkadaşlara bir sorum olacak biliyorsunuzdur çoğunuz instagramda (facebook ile bağlan) diye bir buton var oraya tıklayınca facebook hesabınla bağlanıyorsun..ben buakşam yanlışlıkla yeni hesap olana bastım ve gmail adresimle hemen hesap açıldı..ama ben yeni hesabım yerine facebook hesabımla bağlanmak istiyorum giremiyorum..nasıl tekrar girebilirim..

şimdiden çok teşekkür ederim yardımcı olanlara..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:39 -->-> Daha önceki mesaj 01:11 --

bilen biri yok mu arkadaşlar yardım edin

Sayfayı Paylaş