petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Facebook Ana Sayfa Sorunu

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sorun :Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır facemde ana sayfa boş yandaki sayfalar üsteki bildirim mesaj arkadaşlık daveti gibi başlıklar varken ortası boş.
    Çözmek için yaptıklarım : Bir başka pcden girmek ama yine olmadı.Başka facelerde düzgün ama benim kinde bozuk. Çerezleri sildim olmadı.Faceye şikayet ettim olmadı.tarayıcı değiştirdim olmadı.
    Buyrun resim aynen böyle [​IMG]
    Yemin ediyorum faceden sıkıldım hiç bir şeyi göremiyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.

#1 Süleyman Mert DEMİRSOY, 8 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Süleyman bi görüntü alabilirmiyim? Çekipte koyabilirmisin? Ceza alma durumun söz konusu olabilir mi acaba?

3. Sevtap DERİN
    Gizli

Bende de bugün bir değişiklik var çözemedim. Üst taraf boş. Her şey uzay boşluğunda sanki :D

4. Yener GÜNGÖR
    Gizli

Özelden TeamViewer ID ve tek kullanımlık şifre verebilirsen yardımcı olmaya çalışırım

5. Olur abi birazdan çekip yollarım.
    Tamam Yener abi göruntuyu yolluyum eğer hala olmassa.Senin dediğini yapıcam

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Bence yeni sisteme geçiyor facebook o yüzdendir :) Ya da yeni görünümlerde hata vardır.

7. Abi valla boş hiçbir şeyi göremiyorum millet ne paylaştı felan filan.

8. Sevtap DERİN
    Gizli

Ben çerezleri sildim düzeldi. Senin düzelmedi mi ablacım?

9. Abla her yerden sildim olmadı sen nerden sildin.

10. Buyrun resim aynen böyle [​IMG]

11. Süleyman Aydın
    Gizli

Bende de aynı sorun var ama bi facede mesela benim facemde sıkıntı yok ablamın facesi böyle bence faceyle ilgili bi sorun olmalı.

12. Evet evde bir tek benim facede böyle sorun var.

Tevfik abi yardım ettttt:D

Sayfayı Paylaş