Karadeniz Pet

Falım reklamı

sude büyük

Meraklı Üye
Şu yeni falım reklamında televizyonu açmak isteyen çocuklar ötünce , bizimki anında başlıyor tekrar tekrar ötmeye :D Sizinkide öyle oluyor mu ? Kaldırın şu reklamııı :D

bendede aynı sıkıntı var hatta kuşların ötmesine gerek yok o reklam çıktıgı an başlıyorlar kendilerini yırtmaya telden tele vuruyorlar kendilerini :)

evet benimde dişi kuşum o sesleri duyunca karşoılık veriyor :) :D

Aaa ama tv izletmeyin hayvanlara olur olmadık şeyler var siz çekersiniz sonra:D

Aaa ama tv izletmeyin hayvanlara olur olmadık şeyler var siz çekersiniz sonra:D

Kuşlara tv izletmek ? :D Kuşa kim oturup tv izletir ? Kuşumuz salonda olduğu için , dışarda bizle oynarken ve BİZ tv izlerken o da o reklamı duyuyo :D Tabiki kuşa tv izletmiyoruz o ne be :D

Kuşlara tv izletmek ? :D Kuşa kim oturup tv izletir ? Kuşumuz salonda olduğu için , dışarda bizle oynarken ve BİZ tv izlerken o da o reklamı duyuyo :D Tabiki kuşa tv izletmiyoruz o ne be :D
Olsun canım yinede görüyor yani:D
Bakın ben bizimkini ne kadar güzel eğitiyorum sabah öğlen akşam ders çalışıyorum yanında:D
Benim yerime sınavlara girecek
Birde azıcık büyüyünce ona şöyle terbiyeli hanım hanımcık bir gelin aldıkmı tamamdır:D

Olsun canım yinede görüyor yani:D
Bakın ben bizimkini ne kadar güzel eğitiyorum sabah öğlen akşam ders çalışıyorum yanında:D
Benim yerime sınavlara girecek
Birde azıcık büyüyünce ona şöyle terbiyeli hanım hanımcık bir gelin aldıkmı tamamdır:D

Sizinki deha olsun bakalım :D Bizimki tv izlemekten çok zaten oyun oynamayı tercih ediyor :D Kafesine koyduğumuz an çırpındığı için , sürekli dışarda oyun oynuyor bizle :D

Tabii:)
b8fb4c1409b1d99938087bd6c4b6be87.jpg
a64e67aaeb4f5e4fb21bd599ca07dff5.jpg

Sizdende bir karecik rica edebilirmiyiz:)

Olur ama bu bilgisayarda bir fotoğraf var :( O da avatarımdaki yinede atiyim ,
jvAGAr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

Şu anda konuşmaya çalışıyor aşkım :D Mırıl mırıl birşeyler söylüyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Maşallah kuşunuza bu arada

jvAGAr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Sizinkinede maşallah çok tatlıymış çokta sakin
tv henüz etkisini göstermemiş sanırım

jvAGAr.jpg

Konuşsun bakalım ne söyliycek:D

Geri