Karadeniz Pet

Fallow Çiftim ve Yavruları

Hepinize teşekkür ederim.

Teşekkür ederim hepinize. Daha iyileri sizlerin olsun.
Masallah büyüyünce renklerini cok merak ediyorum. Kirmizi gözlü kuşlar biraz daha yabanıl olmuyor mu
Kırmızı gözlü kuşların daha yabani olduğuna dair herhangi bir tecrübem yok. Öyle bir bilgiye de ulaşmadım. O yüzden bilemiyorum. Ama İngiliz kuşlar diğerlerine göre daha az hareketli, daha uysal ve kafese elinizi sokunca daha az uçuşuyorlar. Hatta bazen uçmuyorlar bile.

Maşallah Samet, dilerim hepsi de sağlıklı bir şekilde büyürler. Bu soydan güzel kuşlar çıkacağına eminim. En kısa zamanda görmeye geleceğim. Kolay gelsin.

Maşallah Samet, dilerim hepsi de sağlıklı bir şekilde büyürler. Bu soydan güzel kuşlar çıkacağına eminim. En kısa zamanda görmeye geleceğim. Kolay gelsin.
Sağ ol abi. Ben gelemedim tabi ona gönderme yapıyorsun ben geleceğim diyerek galiba :) Beklerim abi her zaman.
maşallah nevzat abi dikkatle takip ediyorum bu ufaklıkları
Teşekkür ederim Özer. Ben de takipteyim. :)

Uzu bir aradan sonra fotoğraf paylaşımlarıma devam ediyorum. Arada ufak bir talihsizlik yaşadım. En son çıkan yavru diğer kardeşlerinden aralarındaki gün farkı nedeniyle oldukça ufak kaldığı için aralarında ezilerek öldü. Geriye kalan 5 yavrunun tamamı ise tüylendi. Kalan 5 yavrunun tamamı da fallow. İşte resimler:

Masallah saglikla buyusunler uzun omurleri olur insallah ozel yavrular

Maşallah çok güzel bakmışın. Umarım sağlıklı yavrular olur.

Maşallah.
Bizlerede nasip olur inşallah.

Masallah saglikla buyusunler uzun omurleri olur insallah ozel yavrular
Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.
Maşallah çok güzel bakmışın. Umarım sağlıklı yavrular olur.
Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun. Esas ben değil anne babaları oldukça iyi baktılar. Yavrulara hem yetiştirmekten helak oldular. :) Dur durak bilmeden yuvaya yem taşıyorlar. Ben sadece anne babanın yemini, suyunu, mamasını eksik etmedim.
Maşallah.
Bizlerede nasip olur inşallah.
Teşekkür ederim. Umarım daha iyileri sizin olur.

hey maşallah güzel bir kan soyu oluştu hayırlısı ile büyürler tüyleri kadar ömürleri olur inş.