Karadeniz Pet

Fallow Yavrum

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
İngiliz takımım 2. kuluçkasında da bir sürpriz yaparak fallow yavru verdi. İlk kuluçkasındaki sürprizi ise albino yavru olmuştu. Sürpriz diyorum çünkü ne anne ne de baba ino kuş. Buna rağmen 2 kuluçkada da kırmızı göz yavru verdi.

İlk resimler pek iyi olmadı ama yavru büyüdükçe resimlerini paylaşacağım. Bu arada yavru henüz yeme düşmedi.

İşte fallow yavrum

Bunlar da anne-baba. Mavi erkek, mor dişi.

Fallow dediginiz kirmizi goz olup renkli kus mu oluyo albino veya lutino gibi tek renk olmayan ? Ve bunlarin piyasa degeri nedir?

Maşallah darısı başımıza :)

Teşekkür ederim Kubilay Bey. Darısı tüm kuşseverlerin başına.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Fallow dediginiz kirmizi goz olup renkli kus mu oluyo albino veya lutino gibi tek renk olmayan ? Ve bunlarin piyasa degeri nedir?

Dediğiniz gibi fallow kırmızı göz olup renkli kuş oluyor. Albino veya lutino gibi tek renk olmuyor. Piyasasını ise malesef bilmiyorum. Ama fiyatları vasfına ve rengine göre değişiyordur tahminimce.

Illaki degisir hocam heleki bu sitede bazi kisilerin elinde olsa bu kus eminim 150-200 liradan assa satis sablonu hazirlamazlar allah nazarlardan saklasin cok guzel kusunuz tuyu kadar omru olsun insallah :)

Illaki degisir hocam heleki bu sitede bazi kisilerin elinde olsa bu kus eminim 150-200 liradan assa satis sablonu hazirlamazlar allah nazarlardan saklasin cok guzel kusunuz tuyu kadar omru olsun insallah :)

Tek bildiğim fallowların oldukça nadir bir mutasyon olduğu. Hatta fallow anne babanın her kuluçkadaki yavrularının tamamının fallow olmayabileceğini okumuştum. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Darısı bir gün sizin de başınıza. :D

Acikcasi ben sizin kusunuzu gorene kadar oyle bi tur oldugunu bilmiyodum ama bunun pesindeydim bendede sizin yavru kusunuza benzer renkte kus var cremino albino disi aldim ona acaba olurmu diye beklemedeydim kismet artik :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu işler hiç belli olmuyor. Bakarsınız çıkar. Bendeki ino olmayan takımdan bile albino çıktı. Üstüne de fallow. Muhabbet kuşları çok sürprizli kuşlar. Ne zaman ne çıkacağı belli olmuyor. :)

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah.
Ömrü uzun olsun İnşallah.
Bereketli üretimler.

Maşallah beklenmedik şeyler Allah'ın hikmeti :)

Maşallah bereketli üretimler

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun. Kan meselesi tabii ki.

Çiftiniz ve follow yavrunuz satılıksa görüşebiliriz

Maşallah, hayırlı olsun

Fallowlar çok güzel oluyor :D

Teşekkür ederi. Daha iyileri sizin olsun. Evet çok değişik oluyorlar. Ben daha çok mor ve beyaz kuşları seviyorum. Bu Fallow da ikisinin karışımı olarak çıktı şansıma. :D

Maşallah bereketli üretimler
Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun. Darısı sizin başınıza.

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun. Kan meselesi tabii ki.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun. Darısı sizin başınıza.

Çiftiniz ve follow yavrunuz satılıksa görüşebiliriz

İlginize teşekkür ederim; ama ne çiftimi ne de yavruyu satmayı düşünmüyorum.

Son düzenleme: