petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Farklı ırklar çiftleşmez mi???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkan taha tarafından 12 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. furkan taha

Beğenileri:
    0
    Erkek çek ırkı muhabbet kuşum var yanına dişi muhabbet kuşu almak istiyorum.petshopçu bir arkadaşa sordum yanına aynı ırktan bir dişi almazsam çiftleşme olmayacağını söyledi.Muhabbet kuşumun yanına farklı ırktan dişi alırsam çiftleşme olmaz mı???
    Farklı ırkların çiftleşmeyeceği doğru mu???

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tabiki de çiftleşir hiçbir sıkıntı olmaz

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kırık denilen muhabbet ırkı bu gibi iki farklı ırk muhabbetin çifteşmesinden olan yavrulardır. Birbirleriyle anlaştıktansonra sıkıntı olmaz.

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Erkek Show Jumbo dişi çek çiftim var şuan kuluçkadalar.
    Yeterli olmuştur sanırım :)

5. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    Şansa bağlı biraz da. Bir de etrafta bilgi kirliliği var. Benim de çek dişim ve pakistan erkek muhabbetim vardı. Çok iyi anlaşıyorlardı ama bir türlü çiftleşmediler. Bir de araştırdığımda kimi yerde erkek kuşun daha iri olması daha iyi yazarken kimi yerde ufak olması daha iyi yazıyor. Farklı ırklar çiftleşebiliyor ama boyut farkı ne kadar etkiliyor ben çözemedim.

Sayfayı Paylaş