Karadeniz Pet

Fazla mı kaynaştık :) ?

• Konbuyu başlatan sercanhcoban
  • Başlangıç tarihi
S

sercanhcoban

Guest
Bazı arkadaşlarımız biliyor, bilmeyenler için bu "patik" benim yeni dostum :) Beraberliğimizin 3.ü günündeyiz. Baya bi haşır neşiriz, maşallah daha ilk günden uzattığım parmağımdan hiç kaçmadan kondu :) Elimden yem de yiyor hiç korkmuyor benden şükürler olsn... Ama bir sorunumuz var, patik benim elim haricinde yem yemiyor :S yemliğe konmuyor, yerdeki yemleri yiyor, tabi bu sırada dışkılarını da didiklediği oluyor. Yemliğe kondurduğumda da, önce bir kaç kafasını uzatıp alıyor, sonra yemlğin önüne koyuyor (uzanması daha kolay yere) oradan didikliyor. Yemliğe kafasını uzatmayı ya sevmiyor, ya da uzanamıyor tam anlamadım... Ya da fazla mı kaynaştık cidden?

20aqla1.jpg

dorser.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
benım kusumda oyleydı elımdenyemıyo gercı ama yemlikten yıyo. ılk basta yemıyodu. burdan bı arkadaşımız yemı yere dok azcık dedı. yavrular ya heralde yemlikten yem yemeyı beceremıyolar. ayrıca 3 4 alık demıssınız bende 1 hafta ıcınde aldım kuşumu ama sızınkınden buyuk yapı olarak ırı bı kus. yerlı olduguda soylendı gercı ama 50 gunluktan fazla olamaz dedıler.. sızın küşada bayıldm maşallah =)

Elden yem yemeleri çok hoş ya. :)
Çapkın'a da ilk geldiği zamanlar salıncağından uzatırdım teker teker yerdi, çok severdi öyle.
Şimdiyse yavaş yavaş ağzımdan erik yemeye başladı. :)
Bazen konuşurken ağzımda erik var sanıp kemiriyor dudağımı. :)
Çok güzel bir duygu... :)

benım kusumda oyleydı elımdenyemıyo gercı ama yemlikten yıyo. ılk basta yemıyodu. burdan bı arkadaşımız yemı yere dok azcık dedı. yavrular ya heralde yemlikten yem yemeyı beceremıyolar. ayrıca 3 4 alık demıssınız bende 1 hafta ıcınde aldım kuşumu ama sızınkınden buyuk yapı olarak ırı bı kus. yerlı olduguda soylendı gercı ama 50 gunluktan fazla olamaz dedıler.. sızın küşada bayıldm maşallah =)

Evet sanırım beceremiyor, değişik yollar deniyorum şimdilik yemliği en alta koydum, üstündeki koruyucu camı da çıkarttım artık bir yolunu bulur :) Bende sizin konuları incelemiştim sizinde kuş yeni artık allah sahipli büyütsün inş :)

Elden yem yemeleri çok hoş ya. :)
Çapkın'a da ilk geldiği zamanlar salıncağından uzatırdım teker teker yerdi, çok severdi öyle.
Şimdiyse yavaş yavaş ağzımdan erik yemeye başladı. :)
Bazen konuşurken ağzımda erik var sanıp kemiriyor dudağımı. :)
Çok güzel bir duygu... :)

Aynen insanın çok hoşuna gidiyor :) Bende dudağımdan yem veriyorum onu da yiyor şimdi, bugün mutfakta salıncağını düzelteyim diye elimi soktum kafese, hınzır kaçtı dışarı :) allahtan ele alışık kuş yoksa sabaha kadar döner dururdum :))

Geri