Karadeniz Pet

Fazla Yem Yememeye Başladı

Rassien

Onursal Üye
Arkadaşlar kuşum fazla yem yememeye başladı günde 2-3 kere yer en fazla ama az yiyo yedimi
önceden bi başladımı hopu hopur yerdi biraz yağlanmıştı salmıyodum eşi vardı ama eşi ayağı incinince ayırdık iyileşince birleştireceğiz bu sefer salmaya başladım düzenli olarak uçuyor oyun oynuyor tavuk gibi halıdaki bişeyler topluyor zararı olurmu ?
acaba diete mi başladı :D akşamları ben yediriyorum yoksa çok azcıcık bişey yer akşamları sabahları da azcıcık hatta ilk yulaf ve nijeri yiyo yem yemiyo çok kızıştı bende nijerlerini ayıklıyorum artık yulaflarıda yem yesin diye ben sonra ayrıyetten yulaf veriyorum dışkıları da normal hasta falan değil sizce neden yememeye başladı çok hareketli bir kuştur

Son düzenleme:
Ayırdım demişsin numara yapıyodur 1. 2 gün sonra normale döner yada birleştir düzelir bak görürsün sen dediklerimi yap

Ayırdım demişsin numara yapıyodur 1. 2 gün sonra normale döner yada birleştir düzelir bak görürsün sen dediklerimi yap

3-4 hafta önce ayırmıştım ama daha yeni başladı bu olay 2 hafta önce başladı galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Disinin yaglanmasinda bir sorun olmaz cokfazla yulaf verme tuye girebilir yesillik bol ver

havuç veriyorum galiba o da kızıştırıyor marul olur dimi

3-4 hafta önce ayırmıştım ama daha yeni başladı bu olay 2 hafta önce başladı galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

havuç veriyorum galiba o da kızıştırıyor marul olur dimi

Havuç verme marul ver

Marul karalahana borokoli verebilirsin

tamam teşekkür ederim
sizce neden fazla yem yememeye başlamıştır?
ve tavuk gibi yerde dolanıyo halida bişeyler topluyo yabancı madde yutcak diye korkuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Havuç verme marul ver

teşekkür ederim havucu çok seviyor ama burnuda kapkahverengi oldu :)