petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fazla Yem Yememeye Başladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Arkadaşlar kuşum fazla yem yememeye başladı günde 2-3 kere yer en fazla ama az yiyo yedimi
    önceden bi başladımı hopu hopur yerdi biraz yağlanmıştı salmıyodum eşi vardı ama eşi ayağı incinince ayırdık iyileşince birleştireceğiz bu sefer salmaya başladım düzenli olarak uçuyor oyun oynuyor tavuk gibi halıdaki bişeyler topluyor zararı olurmu ?
    acaba diete mi başladı :D akşamları ben yediriyorum yoksa çok azcıcık bişey yer akşamları sabahları da azcıcık hatta ilk yulaf ve nijeri yiyo yem yemiyo çok kızıştı bende nijerlerini ayıklıyorum artık yulaflarıda yem yesin diye ben sonra ayrıyetten yulaf veriyorum dışkıları da normal hasta falan değil sizce neden yememeye başladı çok hareketli bir kuştur

#1 Rassien, 11 Şubat 2015
    Son düzenleme: 11 Şubat 2015
  2. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    Ayırdım demişsin numara yapıyodur 1. 2 gün sonra normale döner yada birleştir düzelir bak görürsün sen dediklerimi yap

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Disinin yaglanmasinda bir sorun olmaz cokfazla yulaf verme tuye girebilir yesillik bol ver

4. Rassien

Beğenileri:
    30
    3-4 hafta önce ayırmıştım ama daha yeni başladı bu olay 2 hafta önce başladı galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

havuç veriyorum galiba o da kızıştırıyor marul olur dimi

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    Marul karalahana borokoli verebilirsin

6. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    Havuç verme marul ver

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    tamam teşekkür ederim
    sizce neden fazla yem yememeye başlamıştır?
    ve tavuk gibi yerde dolanıyo halida bişeyler topluyo yabancı madde yutcak diye korkuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

teşekkür ederim havucu çok seviyor ama burnuda kapkahverengi oldu :)

8. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    Erkrk yokya yaninda rahatlamis o yuzden kendini yeme vermiş:)

Sayfayı Paylaş