Karadeniz Pet

Fazlaca çiftleşme istegi

• Konbuyu başlatan umut aktas
  • Başlangıç tarihi
U

umut aktas

Guest
Arkadaşlar 2 yaşlarında bi erkek kuşum var tek bakıyordum ele alışkındı komsumuz dişi verdi 1 ay oldu suan 5 yumurtası var çiftleşme istegi aşırı bakıyorum şimdi kafesin telleriyle çiftleşio elimizle çiftleşio sagla solla neden bukadar var istegi elimize alsam çiftleşio ne nijer ne mama veriyorum bu ilerde bana sorun yaratırmı dişim dinlenemeden çiftleşcek die korkuyorum şuan yumurtalara yatıo ne yapmam gerek yumurtalar cıkınca aşırıca çiftleşme istegi var yardımcı olursanız sevinirim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]
abilerimden yardım bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah diyorum ilerleyen zaman da bunları yapmayacagini dusunuyorum

Maşşsallahh

Bendede var bir erkek taşı yumurtlatır :D dişi dinlenemiyo hiç ayırınca kıyamet kopuyo , bence sorun bu

Arkadaşlar 2 yaşlarında bi erkek kuşum var tek bakıyordum ele alışkındı komsumuz dişi verdi 1 ay oldu suan 5 yumurtası var çiftleşme istegi aşırı bakıyorum şimdi kafesin telleriyle çiftleşio elimizle çiftleşio sagla solla neden bukadar var istegi elimize alsam çiftleşio ne nijer ne mama veriyorum bu ilerde bana sorun yaratırmı dişim dinlenemeden çiftleşcek die korkuyorum şuan yumurtalara yatıo ne yapmam gerek yumurtalar cıkınca aşırıca çiftleşme istegi var yardımcı olursanız sevinirim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]
abilerimden yardım bekliyorum

Banyo ver haftada iki gün, yıkanmıyorsa spreyle su sık. Yavrular çıkana kadar mama, vitamin verme.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] banyo neden abi istegimi kesiyor vitaminve mamada hiç vermedim ne nijer ne mama ne vitamın hiç birini vermedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşaallah. Hayırlısıyla yavrular çıksın yavru beslesin bu kadar sık yapmaz ;)

inş abi teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

yorum yapanlara teşekkürler

Hadi bakalım inşallah çiftleşmeler boşa olmaz dolu dolu yumurtalar alırısınız..

Aynen öyle ha yavrudaki kuşlar kur yapmaz mı yapar kafes tellerine yemliğe vs ama daha az yapar

Geri