Karadeniz Pet

Fb & Gs Derbiye ramak kala

murataydın

Paylaşımcı Üye
Evet arkadaşlar futbolun olmadıgı hic biryer kalmasın dıye yarınki mac hakkında görüşlerinizi ve skor tahminlerinizi alalım

ben kendı yorumumu yapıyım

Galatasaray 16 yıllık ızdırabı bu sene dındırecek galiba
bu sefer cok ümitliyim .

özellikle canerın ve gökhanın arkasına kacacak Bruma & yasın bu maca damga vuracak ısımler olacak

kuyt ve gökhanı olcan durdura bilirse tabi :)

skor : Fenerbahce 1- 2 Galatasaray

Yine çirkeflikler,provakatörlükler,kendini yere atıp penaltı almaya çalışmalar ve buna göz yuman hakem 5 lisi.Bize beraberlikte yeter gerçi.

İnşallah bu sefer devireceğiz. Benim düşüncem: Fener taraftar desteğini de alarak baskılı başlayacak. Gökhan ve caner önde oynayacak. Biz de arkalarına uzun top atarak veya kontralarla püskürtebilirsek ikinci yarı gökhan ve caner biter. Yalancı kşudan başka birşey yapamazlar. Tabi bu bir varsayım. Unutmamalı ki ligde çok iyi ken fenerden 6 yedik ve o sene yanlış hatırlamıyorsam ligi fb nin 26 puan önünde kapatmıştık. Derbi bu. Belli olmaz. Kalbimiz CİMBOM la...

Son düzenleme:
Bakıyorum da Cimbomlu kardeşlerimiz toplanmış hemen bizi temsilen olaya el koyuyorum tabiki Fenerbahçe. 2 0 alırız diyorum her şey den önce inşaallah zevkli bir maç olur uzun zamandir kartlar olaylar kavgalar yüzünden güzel bir derbi izleyemez olduk.

1-0 olsun Fenerbahçe'min olsun diyorum. Her şeyden önce kavgasız ve dostluk içerisinde geçsin... Ve başarılar FENERBAHÇE :)

16 senedir aynı terane geçin şu hakem makem bahanelerini :) sabrinin dia nın üstüne cıktıgı macı unutmadık :)

Bakıyorum da Cimbomlu kardeşlerimiz toplanmış hemen bizi temsilen olaya el koyuyorum tabiki Fenerbahçe. 2 0 alırız diyorum her şey den önce inşaallah zevkli bir maç olur uzun zamandir kartlar olaylar kavgalar yüzünden güzel bir derbi izleyemez olduk.

Valla bizde melo yok pislik çıkaran olmaz inşallah. Ama sizde caner alves emre volkan sıkıntı gibi. Valla inşallah ağız tadıyla izleriz. Adamlar sahada birbirini yiyor küfür ediyorlar. Gece aynı mekâna gidip içip eğleniyorlar. Bizim haklımız da onların gazına geliyor aile içinde bile sıkıntı çıkıyor. Bizim ev arkadaşları bile bölündü gsliler bi odada fbliler bi.odada izleyecek:) :) :)

16 senelik teranesi busene son bulacak
Snipper nokta atışına yapcak arenadaki gibi

Galatasaray tribününden birisi olarak tartışmasız lidere başarılar diliyorum yarın ki maç için. Takıntı dışında başka bir sevinci olmayan bir kulübe de yarın ki maçta kareografiyi özel şirketlere yaptırmak yakışır ;)
10300003_762323320516852_359790739434442798_n.jpg

Galatasaray tribününden birisi olarak tartışmasız lidere başarılar diliyorum yarın ki maç için. Takıntı dışında başka bir sevinci olmayan bir kulübe de yarın ki maçta kareografiyi özel şirketlere yaptırmak yakışır ;)
10300003_762323320516852_359790739434442798_n.jpg

Özel şirkete kareografi :) Adamlarda para var abi. Bizimkiler de biara otopark tinet kokuyor diye kareografi yapanlara kızıyordu. ULUBATLI SOUNESS..

NE SEVGİSİ KARDEŞLİĞİ HAYALPEREST OLMAYIN , KAN GÖVDEYİ GÖTÜRECEK BURASI TÜRKİYE FUTBOL NAMUSTUR :D fener 1 tane atarsa defans yapar kesin 90 civarı gs atar büyük ihtimal beraberlik . :D

Her yıl aynı muhabbet :) sıkıldık

Futbol istiyorum ama inanmiyorum gene sacma sapan bir mac olcak yillardir izliyorum fbyi yenemiyoruz bu sefer izleme imkanim yok insallah sansizligi kirariz

Bu tarz konuları sakıncalı buluyorum. İsteyen istediği gibi lafını çakıyor. Tartışma çıkmasın diyenlerdendim de 12 Numara intro da pek bir ilginç.

Stadın ışıkları söndürülmez, tv yayın kabloları kesilmez, soyunma odasında hakem tartaklanmaz ise güzel bir maç seyrederiz.

O değilde burada bile laf vuranlar var Sayet burada bile keyifli sohbet edemiyorsak dostluk kazansın demenin ne önemi var Sarı kanaryam 3 tane sallar

Geri