Karadeniz Pet

Felç için yardım

Görkem

Yeni Üye
Kuşun ilk önce tırnağının kalkmış olduğunu farketttim. Çok geçmeden hayvan çırpınarak yere düştü ve yerden dönmeye başladı. Elime aldığımda gözleri kapalı hareketsiz duruyordu ve birden gözleri açıldı veterinere götürdüm. Suyuna katmak için ilaç verdi. İlacı sulandırıp damlalıkla ağzına damlattım biraz düzeldi ancak yine tırnak eski haline döndü ve hayvan çok halsiz. Başka ne yapabilirim sizin önerileriniz nelerdir. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Resim veterinere götürülmeden hemen önce çekildi.
voqlnz.jpg

Nasıl tırnak ters döndü. Çok geçmiş olsun hiç ii görünmüyor inşaallah düzelir veterinerin ilaçlarını kullanmaya devam edin. Çok geçmiş olsun

Kas ve sinir problemleri için Evitse ( e vitamini-selenyum) adlı ürünü veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim.

Geçmiş olsun dilerim tez zamanda sağlığına kavuşur.

Nasıl tırnak ters döndü. Çok geçmiş olsun hiç ii görünmüyor inşaallah düzelir veterinerin ilaçlarını kullanmaya devam edin. Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim. Yemini suyunu içiyor kafasını arkaya koyup uyuyor. İnşallah düzelir.

Kas ve sinir problemleri için Evitse ( e vitamini-selenyum) adlı ürünü veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Yarın veterinere sorarım inşallah iyi olur.

Geçmiş olsun dilerim tez zamanda sağlığına kavuşur.
İnşallah. Çok teşekkür ederim.

Geri