petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

felç mi başka bişey mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 10 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    muhabbet kuşumda bir sorun var yere koydugumda 2 adım attıp topallıyor sonra düzeliyor veya tekrar ediyor bu gün kafesin altında yatarken gördüm alıp masaj yapıp ayrı ufak bi kafese koydum.sanki sol tarafında kanatlarda dahil sıkıntısı var ellime alıp masaj yaptıgımda tırnaklarının aşırı güçsüz olduğunu gördüm ve ayakları sanki birbirinden farklı gibi ayrılıyo gögsünün üstünde durmaya çalısıyo ayakları yanlara ayrılıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:13 -->-> Daha önceki mesaj 11:01 --

kuş öldü biraz önce ama kuruma hastalığından şüphelendim yardımcı olabilicek varmı evimde şuanda eşi ve 2 tane papağan var onlarada bulaşmış olmasından korkuyorum

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Fotoğraf paylasirsaniz sağlıklı olur geçmiş olsun inşaallah düzelir

3. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    malesef kuşu kaybettim :(

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Dışkısı nın dış kısımları (sıvı) yeşil ve göğüs kemiği jilet gibi miydi ? dediniz gibi kurumanın son günlerinde kuş kafesin altında yatar ve hareket edemez açlıktan felç olur daha doğrusu.

#4 Resul OZYAMAN, 10 Nisan 2016
    Son düzenleme: 10 Nisan 2016
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Aynı anda yazmışız üzüldüm canınız sağolsun geçmiş olsun

6. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    dış görünüş olarak bi sıkıntısı yoktu sadece sol tarafında sanki bir sorun varmış gibiydi kabarık duruyodu kuyruğu sürekli aşağı yuları oynuyodu.bende yakınımdaki bir petshopa götürdüm felç inmiş dedi masaj felan yaptım yaparken gögüs kafesinin sivri oldugunu fark ettim ama normaldedemi böyledir bilemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

sanırım kuruma keşke erken fark edebilseydim.diğer kuşlarda olup olmadığını nasıl anlarım yine son anlarında anlayıp bişey yapmamak istemiyorum

Sayfayı Paylaş