petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Felç oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şevval MERAL tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Şevval MERAL

Kusum 1 saat once tunekten sirt ustu dustu kanatlari acik kaldi bunu 7 kere felan tkrarladi bende yerine koydum en sonunda dayanamadim elime aldim birden ucmaya calisti ayaklari elimde kapkati kesildi kipirdatamadi bende yerine koydum tekrar diger kusum yardim etmeye felan calisti agzina yem kustu lutfen guzel yorumlar atin ne yapmaliyim bir konu acmistim yine bu kusum icin o zaman mantari vardi iki gunde olur dediniz ben yne kurtardim onu simdide felc babam da veterinere goturmuo olcekse ölur artik diyo :( :( yardim edin ben mavisimi yine kurtarmak istiyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Yok mu cevap yazicak

2. Romeo

Romeo Guest

Ölcekse ölür diye birşey yok.Bence vakit kaybetmeden veterinere götürün.Bilgili arkadaşlar yorum atacaktır

3. Ahmet Behçet

bir bilgim yok ustalar cevap yazar ınşallah ama bence siz vakıt kaybedetmeden bı sekılde veterınere goturun yazıktır sonra onun gunahını cekmeyesınız.

4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    dostum yazan kişinin yaşından belliki ufak birisi babası götürmüyorsa ne yapacak oda ister elbet uzaman kişi baksın ama olay babada bitiyor neticede erişkin biri değil anladığım kadarı ile kendi başına hareket etsin
    oda bir umut ile buradakilerden yardım istiyor belki bişeyler olurda düzelir diye

#4 alse, 25 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 25 Mayıs 2014
  5. Şevval MERAL

12 yasindayim :( :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Ya yardim edin kafasini titretmeye basladi hep yerde duruo lutfen yaaa

6. Ahmet Behçet

fotograf cekıp koyma ımkanın var mı ?

7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sakin ol.felç olduysa ölür zaten.ki ölmezsede sakat sakat yaşarsa hergün sen ölceksin bu sefer.sende kuşunda acı çekecek.hatta böyle durumlarda ötenazi yaptıranlar var hayvanlarına.

8. Şevval MERAL

5 dakika once öldu

9. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun belliydi öleceği felçten ne yazık ki kurtulamıyorlar ancak ilaçla yavaşlatılıyor ondada hayvan acı çekiyor

10. Senem Ak

Senem Ak Guest

Geçmiş olsun..

11. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun üzülme.ölümlü dünya işte

12. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0