Karadeniz Pet

Felç oldu

• Konbuyu başlatan Şevval MERAL
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şevval MERAL

Guest
Kusum 1 saat once tunekten sirt ustu dustu kanatlari acik kaldi bunu 7 kere felan tkrarladi bende yerine koydum en sonunda dayanamadim elime aldim birden ucmaya calisti ayaklari elimde kapkati kesildi kipirdatamadi bende yerine koydum tekrar diger kusum yardim etmeye felan calisti agzina yem kustu lutfen guzel yorumlar atin ne yapmaliyim bir konu acmistim yine bu kusum icin o zaman mantari vardi iki gunde olur dediniz ben yne kurtardim onu simdide felc babam da veterinere goturmuo olcekse ölur artik diyo :( :( yardim edin ben mavisimi yine kurtarmak istiyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Yok mu cevap yazicak

Ölcekse ölür diye birşey yok.Bence vakit kaybetmeden veterinere götürün.Bilgili arkadaşlar yorum atacaktır

bir bilgim yok ustalar cevap yazar ınşallah ama bence siz vakıt kaybedetmeden bı sekılde veterınere goturun yazıktır sonra onun gunahını cekmeyesınız.

Ölcekse ölür diye birşey yok.Bence vakit kaybetmeden veterinere götürün.Bilgili arkadaşlar yorum atacaktır
dostum yazan kişinin yaşından belliki ufak birisi babası götürmüyorsa ne yapacak oda ister elbet uzaman kişi baksın ama olay babada bitiyor neticede erişkin biri değil anladığım kadarı ile kendi başına hareket etsin
oda bir umut ile buradakilerden yardım istiyor belki bişeyler olurda düzelir diye

Son düzenleme:
12 yasindayim :( :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Ya yardim edin kafasini titretmeye basladi hep yerde duruo lutfen yaaa

sakin ol.felç olduysa ölür zaten.ki ölmezsede sakat sakat yaşarsa hergün sen ölceksin bu sefer.sende kuşunda acı çekecek.hatta böyle durumlarda ötenazi yaptıranlar var hayvanlarına.

geçmiş olsun belliydi öleceği felçten ne yazık ki kurtulamıyorlar ancak ilaçla yavaşlatılıyor ondada hayvan acı çekiyor

geçmiş olsun üzülme.ölümlü dünya işte