petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Feshane güzeli yeni eşi ile ısınma turlarında.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    FESHANEDEN ALDIĞIM DİŞİ YAVAŞTAN YENİ ERKEĞE ALIŞMAYA BAŞLADI HADİ HAYIRLISI :) MAŞALLAH DİYELİM :)

2. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel. Hemen hemen aynısını, (belki de aynı kuştu ama bu kadar iri değildi sanırım resim aldatmıyosa) almaya niyetlendim ama bizim kuş konuştuğu için bizden uzaklaşır diye vazgeçtim. Gerçi benimki-çek-yerli ayarında baktığım kuş biraz daha iriydi. Haala kararsızım eş konusunda onu kafese kapatmak istemiyorum. Bol yavrular size :)

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah kızımıza bol yavrular

4. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    sağolun. bu maşallah jumbo boyutunda. eş olarak satılıyordu. erkeğini okan şenol dişisini ben aldım. bir kafeste sadece eşi ileydi. yerli ve çekten baya iri bir dişi.

5. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Bu başka demekki. Benim baktığım kafesde toplu haldeydiler ve iri bi çekdi ama renkleri hemen hemen aynıydı, yani çok güzel:)

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    sağolun daha güzelleri sizin olsun :D

Sayfayı Paylaş