petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

feshane oldukça başarısız

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve Emre DENİZ tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DENİZ
    Gizli

Selam arkadaşlar. Bu haftaki etkinliğe de gittim fakat bir öncekine göre daha kötüydü. Düzensiz ve alan daha daraltılmış. Gittiğime değsin diye birşeyler alayım dedim :) Aksesuar yem vs. harici alınacak malesef birşey yok. Tek ilgimi çeken saka melezleriydi ve yine kanarya ağırlıklı bir fuar. Giriş 10 lira. Çıkışta verilen bilekliği 5 liraya satacak birini bulursanız yarı fiyatına gelir :D

2. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Suan feshanede muhabbet kusu etkinligimi var ?

3. Emre DENİZ
    Gizli

Bugün ve yarın etkinlik var. Ama kanarya ve saka. muhabbet yok denecek kadar az.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    O zaman gitmenin anlami yok. Cifthane var miydi dostum?

5. Emre DENİZ
    Gizli

Evet çifthaneler vardı ama kalitesini incelemedim.

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eyvallah dostum cok sagol. Daha cok kucuk malzemeler mantikli almak icin o zaman.

Sayfayı Paylaş