petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Feshane

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.Feshane'ye giden var mı?

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Ben gittim, baya kalabalıkti. Bu sene daha çok muhabbet kuşu vardi
    Baya iyi kuslar vardi ama fiyatlar yüksekti
    malzemeler ucuz.

3. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın malzemeler derken yem oyuncak vitamin vs kuş için gerekli her şey mi var yoksa kafes tünek vs. mi ?

4. Ali Fuat DAYIOĞLU

Beğenileri:
    0
    henüz geldim feshaneden muhabbet kusu adına fiyasko diyebilirim. her taraf kanarya dolu muhabbet cok cok azdı.. malzeme almaya gıtmek ısteyenler gıtsın urunler baya uygun. ama muhabbet papağan vs. çok az kanarya bakmak ısteyen gıtsın

5. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Her türlü malzemeyi bulabilirsiniz. Yem, ilaçlar, kafesler, temlik ve aparatları. ..
    Muhabbet kuşu olarak tepeli Jumbo sordum fiyat 650tl ve 450 tl. Jumbo için
    250 tl. Mutasyon birkaç tane sordum adet fiyati 400 tl istediler. Japonese icin 500 tl.
    Sordugum kuslar vasifli ve renk olarak iyi kuslardi.yani iyi kuşlara
    Çok istiyorlar.

6. Ali Fuat DAYIOĞLU

Beğenileri:
    0
    zaten 2 ya da 3 salma muhabbet vardı onun 2 sınde tepelı bırınde jumbo vardı fıyatlar ucuktu..kanarya pıyasası cok hareketlı

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuş fiyatları nasıldı ??

8. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Hiç beklediğim gibi değildi desem yeridir. Sırf yarışma kuşları için gitmiştim çok şükür 2-3 taneden başka göremedim. Muhabbet adına çok fazla bir şey yok diyebilirim kanarya ağırlıklı.

9. caglar40

caglar40 New Member

Beğenileri:
    0
    bu arada Giriş 10 lira olmuş bu kötüydü :(

10. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    Gittiğime pişman oldum.

Kuşların %1 i muhabbet kusuydu.

Giriş 10 tl

Verdiğim paraya üzüldüm.

11. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Resim yokmu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    tam bir fiyasko.giriş 10tl pahalı ve kıvrık gagalı dostlarımızdan çok az vardı,satanlar ise çok vasıflı olmayan kuşlarına bile vasıflı kuş fiyatı çekiyordu.gözüme çarpan bir şeyde karşılıklı show satan iki stantdaki kuşlarda tamamiyle aynı iken,biri 250 den kapı acıyor diğeri ise 125 ten kapı açıp 100 e bırakıyor.bizim sitemizde bile satılan bazı vasıfsız show kuşlar bunların yanında duble vasıflı kalır.yazık yani,bazı dostlarımız kesesine göre ucuz kuş bulabilir diye böyle organizasyonları bekliyor ve elleri boş dönüyorlar.üretimciler nerede angarya kuş varsa getirmişler,lafada gelince bende 50 yavru bende 100 yavru diyorlar,neredeydi o yavrular anlamadım

#12 Okan Şenol, 8 Kasım 2014
    Son düzenleme: 8 Kasım 2014
  13. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Ankaradakinin benzeri yani, kanaryacılar baskın çıktı yine :)

14. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    giriş ücreti 10 tl arkadaşlar. malzemeler ucuz tavsiye ederim. ilk kez gittim ve muhabbet kuşu açısından hüsrana uğradım. muhabbet kuşundan çok kanarya fuarı olmuş. benim bildiğim kanarya yarışması aralık ayındaydı. muhabbet kuşu alabilirdim aslında ama eli boş döndüm. fuardan çıkarken acaba bi çift kanarya alsam mı diye de düşünmedim değil :)

15. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Giriş ücreti çok pahalı. Muhabbet adına hiç bir şey yok. Yer gök kanarya. Malzemelr çok ucuz. Sadece malzeme almaya gidecekseniz gidin derim. Bir de kanarya alacaksanız gidin.

16. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    giden arkadaşlar malzemeler üzerine üç aşağı beş yukarı kıyas yapabilir mi ? normalde ki fiyatı ve fuardaki fiyatları. gitmeyi düşünüyorum ancak yol ücreti giriş ücreti vs. astarı yüzünü geçer mi bunu merak ediyorum. ki piyasa fiyatları hakkında da pek bilgim yok. bi yardımcı oluverin giden gören bilen arkadaşlar.

17. AliismailERTAŞ

Beğenileri:
    0
    kaç çift besliyorsunuz, bir çift içinde değmez, ama gidin gezin hatta ailenizle gidin, farklı bir gün yaşamış olursunuz, senede bir kere oluyor, bildiğime göre çocuklar ve bayanlar bedava.

18. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Arkadaşlar muhabbetkuşu açısından sıkıntılı diyenlere katılmıyorum zaten her zaman Feshane de kanarya ön planda muhabbet kuşu goldien hint bülbülü vs onlardan bile sonra geliyor çünkü fiyatlara göre tuttukları stand paralarını çıkaramıyorlar muhabbetkuşu satıcıları.. Bundan önceki Feshane başlığında da belirtmiştim kanarya ağırlıklı olacağını her zaman bu böyle.. Çifthaneler 25 tl den başlıyordu yemlikler suluklar mamalıklar 50 kuruştan başlıyordu.. 10 luk tahta tünekler 5 tl de vardı 10 tl de Ayrıca giriş ücretinin 10 Tl olmasına ben de karşıyım bu kadar pahalı olmamalıydı.. Yarışma ile alakalı 3 5 muhabbetkuşu vardı diyen arkadaşıma da katılmıyorum 50 kadar muhabbetkuşu vardı yarışan

19. AliismailERTAŞ

Beğenileri:
    0
    yusuf yurt dışından gelen varmıydı ?

20. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yurt dışından gelen derken Usta?? Ziyaret içinse Alman İngiliz Yunanlı falan vardı ama Yurt dışından yarışan kuş varmıydı görmedim.. Muhabbetkuşlarının bir de o sıkıntısı vardı kanaryalarda kimin kuşu olduğu yazarken muhabet kuşlarında yoktu

Sayfayı Paylaş