Karadeniz Pet

Feshane

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Merhabalar.Feshane'ye giden var mı?

Ben gittim, baya kalabalıkti. Bu sene daha çok muhabbet kuşu vardi
Baya iyi kuslar vardi ama fiyatlar yüksekti
malzemeler ucuz.

Ben gittim, baya kalabalıkti. Bu sene daha çok muhabbet kuşu vardi
Baya iyi kuslar vardi ama fiyatlar yüksekti
malzemeler ucuz.

bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın malzemeler derken yem oyuncak vitamin vs kuş için gerekli her şey mi var yoksa kafes tünek vs. mi ?

henüz geldim feshaneden muhabbet kusu adına fiyasko diyebilirim. her taraf kanarya dolu muhabbet cok cok azdı.. malzeme almaya gıtmek ısteyenler gıtsın urunler baya uygun. ama muhabbet papağan vs. çok az kanarya bakmak ısteyen gıtsın

Her türlü malzemeyi bulabilirsiniz. Yem, ilaçlar, kafesler, temlik ve aparatları. ..
Muhabbet kuşu olarak tepeli Jumbo sordum fiyat 650tl ve 450 tl. Jumbo için
250 tl. Mutasyon birkaç tane sordum adet fiyati 400 tl istediler. Japonese icin 500 tl.
Sordugum kuslar vasifli ve renk olarak iyi kuslardi.yani iyi kuşlara
Çok istiyorlar.

zaten 2 ya da 3 salma muhabbet vardı onun 2 sınde tepelı bırınde jumbo vardı fıyatlar ucuktu..kanarya pıyasası cok hareketlı

Hiç beklediğim gibi değildi desem yeridir. Sırf yarışma kuşları için gitmiştim çok şükür 2-3 taneden başka göremedim. Muhabbet adına çok fazla bir şey yok diyebilirim kanarya ağırlıklı.

Gittiğime pişman oldum.

Kuşların %1 i muhabbet kusuydu.

Giriş 10 tl

Verdiğim paraya üzüldüm.

Resim yokmu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam bir fiyasko.giriş 10tl pahalı ve kıvrık gagalı dostlarımızdan çok az vardı,satanlar ise çok vasıflı olmayan kuşlarına bile vasıflı kuş fiyatı çekiyordu.gözüme çarpan bir şeyde karşılıklı show satan iki stantdaki kuşlarda tamamiyle aynı iken,biri 250 den kapı acıyor diğeri ise 125 ten kapı açıp 100 e bırakıyor.bizim sitemizde bile satılan bazı vasıfsız show kuşlar bunların yanında duble vasıflı kalır.yazık yani,bazı dostlarımız kesesine göre ucuz kuş bulabilir diye böyle organizasyonları bekliyor ve elleri boş dönüyorlar.üretimciler nerede angarya kuş varsa getirmişler,lafada gelince bende 50 yavru bende 100 yavru diyorlar,neredeydi o yavrular anlamadım

Son düzenleme:
Ankaradakinin benzeri yani, kanaryacılar baskın çıktı yine :)

giriş ücreti 10 tl arkadaşlar. malzemeler ucuz tavsiye ederim. ilk kez gittim ve muhabbet kuşu açısından hüsrana uğradım. muhabbet kuşundan çok kanarya fuarı olmuş. benim bildiğim kanarya yarışması aralık ayındaydı. muhabbet kuşu alabilirdim aslında ama eli boş döndüm. fuardan çıkarken acaba bi çift kanarya alsam mı diye de düşünmedim değil :)

Giriş ücreti çok pahalı. Muhabbet adına hiç bir şey yok. Yer gök kanarya. Malzemelr çok ucuz. Sadece malzeme almaya gidecekseniz gidin derim. Bir de kanarya alacaksanız gidin.

giden arkadaşlar malzemeler üzerine üç aşağı beş yukarı kıyas yapabilir mi ? normalde ki fiyatı ve fuardaki fiyatları. gitmeyi düşünüyorum ancak yol ücreti giriş ücreti vs. astarı yüzünü geçer mi bunu merak ediyorum. ki piyasa fiyatları hakkında da pek bilgim yok. bi yardımcı oluverin giden gören bilen arkadaşlar.

kaç çift besliyorsunuz, bir çift içinde değmez, ama gidin gezin hatta ailenizle gidin, farklı bir gün yaşamış olursunuz, senede bir kere oluyor, bildiğime göre çocuklar ve bayanlar bedava.

Arkadaşlar muhabbetkuşu açısından sıkıntılı diyenlere katılmıyorum zaten her zaman Feshane de kanarya ön planda muhabbet kuşu goldien hint bülbülü vs onlardan bile sonra geliyor çünkü fiyatlara göre tuttukları stand paralarını çıkaramıyorlar muhabbetkuşu satıcıları.. Bundan önceki Feshane başlığında da belirtmiştim kanarya ağırlıklı olacağını her zaman bu böyle.. Çifthaneler 25 tl den başlıyordu yemlikler suluklar mamalıklar 50 kuruştan başlıyordu.. 10 luk tahta tünekler 5 tl de vardı 10 tl de Ayrıca giriş ücretinin 10 Tl olmasına ben de karşıyım bu kadar pahalı olmamalıydı.. Yarışma ile alakalı 3 5 muhabbetkuşu vardı diyen arkadaşıma da katılmıyorum 50 kadar muhabbetkuşu vardı yarışan

yusuf yurt dışından gelen varmıydı ?

Yurt dışından gelen derken Usta?? Ziyaret içinse Alman İngiliz Yunanlı falan vardı ama Yurt dışından yarışan kuş varmıydı görmedim.. Muhabbetkuşlarının bir de o sıkıntısı vardı kanaryalarda kimin kuşu olduğu yazarken muhabet kuşlarında yoktu