Karadeniz Pet

Feshanede buluşalım

Okan Şenol

Onursal Üye
arkadaşlar bu hafta cuma cumartesi ve pazar günü FESHANE'de kuş yarışması var.bol bol ucuz yem,kafes,mama,aksesuar ve kuşlar olacak.ihtiyacı olan kaçırmasın derim.bende pazar günü saat 1 2 civarı orada olacağım

Kendi adıma kesin bir şey diyemiyorum. Hafta içi zaten mümkün değil. Haftasonuda sadece Pazar günüm boş genelde ama oda ancak Pazar günü belli olur. :D

Bende feshanenin orada oturuyorum:) ctesi veya pazar kesin giderim

Okan abi senden bol bol resim bekliyoruz.

Okan kardeşim selam, Cumartesi ameliyat dikişlerim alınacak, İnşallah Pazar günü sabahtan oradayım. Zaten hiç kaçırmam. O ortamı herkesin görmesini dilerim. Eniştemin kanarya standına takılıp, bol bol alış veriş yapacağım. Kuş besleyip gelip de eli boş dönen yoktur sanırım.
Kolay gelsin. İnşallah beyaz baş, gri muhabbetinizi orada bulabilirsiniz ))))

sende hep resim çek diyorsun dostum.takıl bana beraber gidelim,çok güzel oluyor içersi cıvıl cıvıl

abi bir pazar günüm boş, abi birde oraya gittim mi boş dönmek olmaz cebimizdekinin hepsinden oluruz. birde aldıklarını eve kadar taşımak var

arkadaşlar bu hafta cuma cumartesi ve pazar günü FESHANE'de kuş yarışması var.bol bol ucuz yem,kafes,mama,aksesuar ve kuşlar olacak.ihtiyacı olan kaçırmasın derim.bende pazar günü saat 1 2 civarı orada olacağım

ben bır aksılık olmazsa c.tesi de pazarda oaradayım :)

Hehehehe tamam ozaman.
Teşekkür ederim.
Bi eşime sorayım eminimki oda tamam der puhahahhaha

Cumarteside pazar da orada olacağım inşaallah kuscumekani diye kanarya standımız olur ben kanarya da besliyorum oralarda olurum selam ve dua ile.