Karadeniz Pet

Feshanede buluşalım

Bir aksilik olmazsa bende gelirim inşaallah.

okan abi ben çatalcadan kartala oradan da feshaneye ve tekrardan çatalcaya gelene kadar yollarda olurum zaten büyük ihtimalle tarlada sokumde olucam için gelemicem eğer ilçe tarım onay vermez ise sokume başlayamayiz inşallah toprak analiz ve çeşit tespiti yetişmez de pazara buluşuruz allahın izniyle

bu tarz etkinliklerde çifthaneler ortalama kaç para oluyor bilginiz varmı? internettekinden pahalımi olur?

eyüpte oturan birisi olarak cok mutlu oldum doğrusu :D yem ,tünek almam lazimdi gelmisken alirim artık :)

şöyle yeni yeme düşmüş iri yavrular gelir mi acaba ? ben kanaryalar üzerine olduğunu zannediyordum daha önce. inşallah yeni , iri yavrular varsa alabilirim ordan. :)

iri yavru gelir.ama beğenmezsen benle irtibata geçersin.kartalda uygun yer var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

son çağrııııı

Yarın tam olarak belli değil ama gelemezsem pazar günü kesin gelicem.

Okan abi sen hangi gün orda olacaksın?

Abi seni bulma şansım yoktu ana baba günüydü. :)

zaten okan kayboldu galiba akşamın bu saati ses yok :)

ulaaaaannnnnnnnnnnnnn bune kalabalıkyı yavvvvvvv

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

çok güzel bir buluşmaydı arkadaşlar.kimse kimseyi görmedi ahahhahahahaha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

Tv'de yayınlanmasındandır birazda.

bence de görelim fotoğrafları :) buluşma yerini feshane yerine metrobüs durağı yahut bi yerde yapsaydınız :)