Karadeniz Pet

Feshanede buluşalım

foto bekliyoruz

feshane resim

vswsl.jpg

vswud.jpg

vswvf.jpg

vswwf.jpg

vswxv.jpg

vswz0.jpg

vsx07.jpg

vsx15.jpg

vsx27.jpg

vsx34.jpg

vsx45.jpg

vsx53.jpg

bence sadece malzeme ve kanaryacılar açısından güzeldi çok az muhabbet kuşu vardı.tepeli,jumbo ve yarli kuş harici adam gibi kuş yoktu.içersi çok kalabalıktı

jumboların en kötüsü 100tl den başlıyor.ingiliz yok.yerliler 20 50 arası.beş para etmez tepelilerin en kötüsü 120 den başlıyordu

eve fiyatlar ne kadar dı ? bu arada hep yetişkin miydi showlar ?

hımmm birde uygun olması bekleniyordu. demek ki sadece aksesuar yem için gidilir böyle organizasyonlara.

aynen öyle.birde kendini meşhur zanneden bir tepeli üreticisi gelmiş,elindeki kuşları yolda gezerken bulsan eve getirmezsin,o derece pis ve sağlıksız.şerefsiz herif dayaktan pislikten kafasında üç tane tüy kalmış kuşa 120 tl diyor

aynen öyle.birde kendini meşhur zanneden bir tepeli üreticisi gelmiş,elindeki kuşları yolda gezerken bulsan eve getirmezsin,o derece pis ve sağlıksız.şerefsiz herif dayaktan pislikten kafasında üç tane tüy kalmış kuşa 120 tl diyor

doğrudur. fırsatçılığa gelmişler ama saat 5-6 arası kesin %50 damping yapmışlardır

doğrudur. fırsatçılığa gelmişler ama saat 5-6 arası kesin %50 damping yapmışlardır

vallaha 4'e kadar oradaydım ama millet pahalı falan dinlemedi aldı gitti kuşları.bir tek güzel olan şey genç ve bir tane yavrsu olan çift show jumboyu 200tl ye sattılar

vallaha 4'e kadar oradaydım ama millet pahalı falan dinlemedi aldı gitti kuşları.bir tek güzel olan şey genç ve bir tane yavrsu olan çift show jumboyu 200tl ye sattılar

çok iyiymiş fiyat :(

ihtiyaçtan değil abi maksat gezmek görmek. ben çok severim böyle yerleri gezmeyi :)

Okan abim bol bol resim çekseydin keşke az çekmişsin be abi :(