Karadeniz Pet

Feshanede buluşalım

ihtiyaçtan değil abi maksat gezmek görmek. ben çok severim böyle yerleri gezmeyi :)

evet o bakımdan haklısın gezmekte güzel.fakat bu gün bunaldım çoluğu çocuğu kapan gelmiş.içerde boş adam çoktu,muhabbet kuşuda azdı ama güzel olan tarafı üretimcinin bitanesi kafesten sultan papağanı ve muhabbetleri kaçırması oldu

evet o bakımdan haklısın gezmekte güzel.fakat bu gün bunaldım çoluğu çocuğu kapan gelmiş.içerde boş adam çoktu,muhabbet kuşuda azdı ama güzel olan tarafı üretimcinin bitanesi kafesten sultan papağanı ve muhabbetleri kaçırması oldu

Onlar ben gelmeden kaçmış herhalde :) ben kaçan 2 kanarya gördüm sadece :)

muhabbetler neysede,sultanı görmeliydin özgürlüğüne kavuşmuş nasılda uçuyordu

Dün bitane kanarya kacmisti. Bugünde kaçmış demek. Gece yukardaki demirlere merdiven dayarlar herhalde :)

Okan abim bol bol resim çekseydin keşke az çekmişsin be abi :(

Bende çektim müsait olduğumda ekleyecegim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:27 -->-> Daha önceki mesaj 05:02 --

ulaaaaannnnnnnnnnnnnn bune kalabalıkyı yavvvvvvv

çok güzel bir buluşmaydı arkadaşlar.kimse kimseyi görmedi ahahhahahahaha

Tek başıma o kalabalıkta 50 tur attım sanırım içerde.
Çoluk çocuğu alan gelmişti. Fena kalabalıktı o sebeple 1 baktığım yere farklı zamanlarda 3-4 kez daha gittim.

% 97 kanarya vardı diyebiliriz. 30 TL den başlayıp 1000-2000 leri bulanlar vardı. Kanaryacılar bu işten baya memnun olmuştur.

Dal darıyı ilk sorduğum yerde 3 lira dedi sonra geldim 5 lira dedi en sonunda farklı yerden 3 poşeti 10 liraya aldım. Yemin kilosu 3 liradan aldım. 8 li yada 10lu bilemedim simdi tuneği 5 liraya aldın. Akıllı yemlikler 2.5 lira mamalıklar, yemlik ve suluklar 0.50-0.75-1 lira idi.
1kilo mama 6 liarayada vardı 7.5 lirayada 4 kilosu 25 lirayada.
Haydaaaa bak sayarken gaga taşı falan almayı unuttum :) Tühh

Abi senin aldığın kafesi 40 liraya satıyorlardı sanırım.
Ben niye almadım bilmiyorum. Bir yerde 25e vardi onu alacaktım ben karar verene kadar bitti :) 15 TL ye dahi salma vardı ancak teller çok inceydi ve çok kalitesizdi.

Kuş alırım diyordum ancak aradığım veya tahmin ettiğim gibi yoktu. Bazı iyi diyebileceğimiz kuşlara istenen fiyat fazla geldi.