Karadeniz Pet

feshaneden aldığım çiftane

Okan Şenol

Onursal Üye
arkadaşlar tüm aksesuarı dahil 35tl verdim sizce nasıl iyi yapmışmıyım

vsxg7.jpg

vsxh4.jpg

hayırlı olsun iyi yapmışsın :) ama arayı kapamanı tavsiye ederim çok sorun çıkıyor

Kafes tülü kullanmıyor musun tüy olmuyor mu?

Çok iyi bir fiyata almışsınız. Ben buna benzer altı çekmeceli 60'lık çifthaneyi 45 liraya almıştım...

Tül olayına gelirsek tül yerine altına streç film çekmek daha yararlı oluyor.

abi bunun ebatları nedir?

soldan sağa 70 önden arkaya 45 yukardan aşağıya 45cm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Kafes tülü kullanmıyor musun tüy olmuyor mu?
duranettincim tül aldım ama küçük geldi.bende şimdilik streç sardım ama hoşuma gitti.kuşlar yukarda olduğundan böyle daha güzel görünüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Bu çiftane dediğiniz, kafesin ikiye bölünmesi ne işe yarıyor acaba ?
İki ayrı kafese göre ne avantajı var, arası görünmeyecek şekilde kapatılması gerekiyorsa?

tek çiftte yavru alırsan yavruları atabilirsin,iki çift besleyebilirsin.birbirilerini börmelerini istemiyorsan araya başka parça koyabilirsin.veya bir çift için tamamını kullanabilirsin

yarına kadar kalsında sert plastikten veya kontralak parça vardı kenarda keser koyarım

ben geçici olarak kapadım ama yine de sorun oluyor. görmemeleri birbirini en iyisi.

tekrar hayırlı olsun.

sağol dostum.kafesi aldım ama kuş bulamadım.dünki konu açan arkadaşın dediği yerede gittim.hiç adam gibi kuş kalmamış,güzel bir kuş alamadan döndüğüm için üzüldüm

sağol dostum.kafesi aldım ama kuş bulamadım.dünki konu açan arkadaşın dediği yerede gittim.hiç adam gibi kuş kalmamış,güzel bir kuş alamadan döndüğüm için üzüldüm

senin amcaya uğra bence kuş için boşver feshaneyi felan.

hoşuma giden seylerden biride akıllı yemliklerin 2.50tl olması ve daldarıın torbasının 3tl olmasıydı

üstat fiyatı iyi ama salma için ideal bence çiftler için pek uygun değil ben sıkıntı yaşadım tel oldumu diğer çiftle sıkıntı yapıyo kontra plak koydum onuda kenarda kemire kemire açtılar tül desen bende bulamadım kendim diktirdim :D tek kafes daha iyi olcağını düşünüyorum

hayırlı olsun , kafesin fiyatı iyi :) sağlıklı kuşlar büyütmeniz dileğiyle :)

bak gelirken tül getirebilirim 6 tl :)

üstat fiyatı iyi ama salma için ideal bence çiftler için pek uygun değil ben sıkıntı yaşadım tel oldumu diğer çiftle sıkıntı yapıyo kontra plak koydum onuda kenarda kemire kemire açtılar tül desen bende bulamadım kendim diktirdim :D tek kafes daha iyi olcağını düşünüyorum

bende renkli plexi parçaları var onu koyucam.onu kemiremezler.adam yoğunluktan yanlış vermiş çiftane tülünü.bizim buradada var alırım sıkıntı yok

Geri