Karadeniz Pet

feshaneden aldığım çiftane

Dün arkadaşım gitti ucuz demişti bence bugün kalabalığı ilgiyi görünce arttırdılar fiyatları çifthaneyide iyi fiyata anlamışsınız internettende alsanız kargo ile falan aynına gelecekti... Hayırlı olsun :)

Okan abi o kafesi internetten alsan iki katı fiyata gelebilirdi :) bir de benim anlamadığım birsey var cifthanede iki çift varken birbirlerini görmemeleri mi gerekiyor görmeleri mi :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Okan abim ben yakın zamanda 60 40 40 ölçülerinde çifthane aldım 50 lira verdim çok iyi fiyata almışsın güle güle kullan abim :)

Dün arkadaşım gitti ucuz demişti bence bugün kalabalığı ilgiyi görünce arttırdılar fiyatları çifthaneyide iyi fiyata anlamışsınız internettende alsanız kargo ile falan aynına gelecekti... Hayırlı olsun :)

geçen gün arkadaş sipariş verdi internetten.telleri cok inceydi ve dışında dandik bir kaplama yapılmıştı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Okan abi o kafesi internetten alsan iki katı fiyata gelebilirdi :) bir de benim anlamadığım birsey var cifthanede iki çift varken birbirlerini görmemeleri mi gerekiyor görmeleri mi :)

Bir çift muhabbet.

vallaha ben sana bişey diyeceğim millet kızacak.yavru yapacak kuş hiç bir şeyi tanımaz.yok sessiz olacak,yok yukarda olacak hikaye.yanyana çiftanede çok yavru alan biliyorum.yeterki kuşlar istesin

Aynen abi katılıyorum millet merdiven altında üretiyor :D içgüdüsül bir durumu ne tetikleyebiliriz ne de olmasına engel olabiliriz.
Ama insan yine de istiyor beaa :D

Bir çift muhabbet.

Okan abim ben yakın zamanda 60 40 40 ölçülerinde çifthane aldım 50 lira verdim çok iyi fiyata almışsın güle güle kullan abim :)

aslında ihtiyacım yoktu ama telleri çok kalın plastik aksamı kaliteli ve ful aksesuarlı olduğu için aldım.yalovalı bir imalatçı

Okan abi katılıyorum sana. Benim çiftehanede kuşlarım arada tel var sadece patır patır yumurtluyorlar. Hatta kuşlar arada teli kendileri açıyor kardeş kardeş duruyorlar aynı tunekte.

abı yedpadakı yarısmada 25 tl di

oradaki ürünlerle bu ürün arasında dünya kadar fark var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

yok abi Allah razı olsun. Sizin adınıza mutlu oluyorum. Şunuda biliyorum herhangi bir ihtiyacım olsa yardımcı olursunuz sağolasınız.

illaki yardım ederiz.olaki bişey lazım oldu,ne olursa farketmez hallederiz

Fiyat çok iyi, ölçüleri de çok iyi, keşke ben de İzmir yerine İstanbul'da olsaydım, burada en uygun yer naturbirdde bile 60x42x42 ölçülerde ve biçim olarak aynı bir çifthane 50 lira...

Fiyat gayet iyi abi. Festival gibi bişey olduğu için herkes normalin altinda veriyor ürünlerini. Aradığın kuşu bulamamana üzüldüm.

hoşuma giden seylerden biride akıllı yemliklerin 2.50tl olması ve daldarıın torbasının 3tl olmasıydı

Çifthanen hayırlı olsun, demekki ben iyi bakamamışım yada sonradan zam yaptılar! 2-3 yerdede aynıydı, ben daldarının torbasına 5tl verdim :(

Son düzenleme:
Esmer kisa boylu gobekli bi adam ve onunla beraber çalışan zayif beyaz saçlı beyaz top sakalli gözlüklü bi amca olması lazim. 2 -3 tezgah yaninda kafes satan abla vardi hatta.

ben sadece kuşları gördüm yukarda.kaçıranı bilmiyorum

Neyse kısmet abi. Kuşu beğenen arkadaşlar vardı onlar için ve zamaninda senin bi yazını gördüğüm için aldığım yeri tarif ettim. Bulamamana gerçekten üzüldüm.

Geri