Karadeniz Pet

feshaneden aldığım çiftane

Neyse kısmet abi. Kuşu beğenen arkadaşlar vardı onlar için ve zamaninda senin bi yazını gördüğüm için aldığım yeri tarif ettim. Bulamamana gerçekten üzüldüm.

sağolasın dostum sıkıntı yok.kısmet değilmiş

okan bey hayırlı olsun güzel kafes uygun almışsınız ;)

bu petshoplar bizi fena halde kazıklıyor birkez daha anladım hayırlı olsun abi

okan bey hayırlı olsun güzel kafes uygun almışsınız ;)

teşekkürler yeliz hanım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

bu petshoplar bizi fena halde kazıklıyor birkez daha anladım hayırlı olsun abi

sağol timuçin,ihtiyacım yoktu ama güzel olduğundan dayanamadım aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Fiyat çok iyi, ölçüleri de çok iyi, keşke ben de İzmir yerine İstanbul'da olsaydım, burada en uygun yer naturbirdde bile 60x42x42 ölçülerde ve biçim olarak aynı bir çifthane 50 lira...

ben pek oradan alış veriş düşünmüyorum

hayırlı olsun okan abi vallahi bende dün gelecektim işlerden dolayısıyla olmadi akşam saat 8:20 de eve geldim
bu arada tul işini rulo şeklinde satilan tuller var onlardan alip birde lastik ekledinmi süper oluyor

iki çift kuş var ve dünden beri dişi albino diğer taraftaki erke saldırıyor tellerin arkasından.erkek kur yapıyor albinoya.o yüzden kapatabilirim

benimde çifthanem var bu şekil, iki ayrı çiftim var böldüm ama telle bölünmüş duruyorlar, birbirlerini görmelerinin sakıncası olmadığı söylediniz burdan, bende öyle yapıyorum :) teşekkürler

benimde çifthanem var bu şekil, iki ayrı çiftim var böldüm ama telle bölünmüş duruyorlar, birbirlerini görmelerinin sakıncası olmadığı söylediniz burdan, bende öyle yapıyorum :) teşekkürler

sakıncası yok zaten çift olmuşlar için.fakat benim kuşlar daha yeni birbirlerini tanıyorlar o yüzden ayırıcam.çiftimin bir tanesi tam öpüşüp koklaşmaya başladığı sırada yeni takımın erkeği tellere geliyor ve dişi albino öpüşmeyi bırakıp onu kovalamanın derdine düşüyor.tam eş oldukları zaman zaten takmam

okan abi detiğin doğru adam gibi kuş yoktu sor bela 2 tane dişi buldum

bende almak istiyorum ebatları sizinki gibi olandan bildiğini site varsa direkt ürünün linkini gönderebilir misiniz?

dostum bunu bana satan 40 dedi zarzor 35 e anlaştık.google amcaya yazarsan satılık çiftane diye.bir sürü site karşına çıkar.beğendiğin bir tane olursa bizim sitemizden satıcı hakkında güvenilirmi veya ürünler iyimi diye konu açıp sorarsın

güle güle iyi günlerde kullanmanızı dilerim.hayırlı bereketli sağlıklı çıkımlar dilerim

Geri