Karadeniz Pet

Feshaneden aldığım yeni dişi

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Dün Okan Şenol ile beraber gittiğimiz feshane de beyenip ayırttığım dişiyi bugün aldım. PAŞALI ÜRETİM Sercan GODOLLAR dan aldım dişiyi. jumbo boyunda kırık bir dişi show erkeğim ve iri kırık erkeğim le deneyip sonuçlara bakıcam. hayırlısı bakalım.

bu arada bir daha feshane organizasyonuna gidip para kazandırmamaya karar verdim. dernek resmen soyguncu gibi davranıyor. satış olmasa giriş parasını anlarım da sen oraya stand kurandan kira al sonra 13-14 yaşında ki bir hevesle gelen çocuktan bile 10 tl iste vermezse sokma içeri. yada bir gün önce gelip alışveriş yapan ve diğer şeyleri ayırtıp almaya gelen insanlarla kapıda kavga et. aç gözlülük diz boyu. bir seviyesi olmayan insanlara yönetim hakkı verirsen olacağı bu. kimse kusura bakmasın.

5Rjz2q.jpg

AYjPgX.jpg

023ALW.jpg

4RNO8Q.jpg

JEjB6B.jpg

Son düzenleme:
Hayirli olsun. Bol bol yavru alirsiniz ins. Kaca aldiniz??

Kesinlikle söylediklerinize katılıyorum. Aç gozluluk etkinliğin önüne geçmiş.
Kus guzelmis, hayirli olsun,

Hayirli olsun. Bol bol yavru alirsiniz ins. Kaca aldiniz??

teşekkürler fiyat paylaşmayı pek sevmem çünkü burada satış yapan bir sürü üretici var :) etik olmuyor bence :) iyi dilekleriniz için teşekkürler

Rengi kupon renk pek denk geImez tüyü kadar yavru aIirsiniz inş

Hayırlı uğurlu olsun. Maşallah kızımıza çok tatlı.

Hayırlı olsun,bol yavrular alırsınız inş

Hayırlı olsun.Merak ettim de Feshanede neden kanarya çok muhabbet kuşu çok az.

Hayırlı olsun.Merak ettim de Feshanede neden kanarya çok muhabbet kuşu çok az.

her zaman öyle. kanarya yarışmaları her zaman daha fazla ve kıvrık gagalılar derneği tekbaşına bir organizasyon yapmıyor. genelde kanaryacıların yanın da yer alıyor.

maşallah kızımıza tüyü kadar berekletli olsun.

hadi bakalım kış yavrusu olursa isterim bi tane

Ercan ustam yine yakalamissin mukemmel rengi..

insallah ese gelir ve guzel yavrular verir..

Ercan ustam yine yakalamissin mukemmel rengi..

insallah ese gelir ve guzel yavrular verir..

sağolasın bu okan sayesin de oldu erkeğini okan gözüne kestrmişti feshaneye girdiğim anda bahsetti çift bozduk yani :D çok güzel oldu ama :D çatalı açık bakalım ne olacak. ilk denemeden sonra benim show la vurucam bakalım sırf rengi ve iriliği yüzünden :). tekrar sağolasın.