Karadeniz Pet

Feshaneden kareler

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba Arkadaşlar günü birlik feshane gezimde bir kaç kareyi sizlerle paylaşayım.
Muhabbet sevdalısı bizler için beklentimin altındaydı,2-3 stant mevcuttu,Tamamıyla kanarya üzerine fakat yem malzeme ilaç konusunda ihtiyacı olan kaçırmasın bedavadan biraz pahalı:) Sağlıcakla kalınız.
[MENTION=4069]Berkay[/MENTION] ERDİNÇ bey berovit b buldum ihtiyacınız var ise ziyaret ediniz.
d0ajjL.jpg
bilal erdemin kuşları
jjaJYJ.jpg

5239Rj.jpg
tuana kafes
5239oj.jpg
Haydar abinin yarışan kuşu
1r3P4A.jpg
Ersin bey ile
o9aQAm.jpg
Serkan abi ile

Paylaşım için teşekkürler oldukça sakin bir zamanı seçmişsin usta sen bir de yarın gör :)

Nasip diyelim usta vardır bundada bir hayr elbet

İnşaallah bir gün yenge hanim yegenimle de beklerim istanbula ne zaman yolun düşerse bir evin var

Aynen Uğur bey aşırı katılım olur diye düşünüyorum muhabbet sayısı da artar bence bu arada yöneticiliğiniz hayırlı olsun

harika sevindim peki hangi firma satıyodu.

Berkay bey,2 yerde satılıyor, Şöyle tarif edeyim mybestshop bulunduğu stantın en sonunda naturel marka ürünleri satan firmada var buradan alın,oradan sola dönünce bir yer daha var 15-20 çekiyor,ben 12.5 e aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

İnşaallah bir gün yenge hanim yegenimle de beklerim istanbula ne zaman yolun düşerse bir evin var

Eyvallah usta biliyorum kısmet inş aynı şekilde bende beklerim

Cihan sonunda gelmişsin feshaneye de en kötü sene gelmişsin ☺️ Ne Nev varmış ne başka toptancı

Cihan sonunda gelmişsin feshaneye de en kötü sene gelmişsin ☺ Ne Nev varmış ne başka toptancı

Evet geldim:)bugün döndüm,yusuf kürşat yarın iyi olur diyor ama kalamadım,ama daha iyi olabilirdi.Kanarya ağırlıklı bir organizasyon

Berkay bey,2 yerde satılıyor, Şöyle tarif edeyim mybestshop bulunduğu stantın en sonunda naturel marka ürünleri satan firmada var buradan alın,oradan sola dönünce bir yer daha var 15-20 çekiyor,ben 12.5 e aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Eyvallah usta biliyorum kısmet inş aynı şekilde bende beklerim
hayır istanbula gitme ihtimalim yok.satan kişinin ismi yada firmayı biliyorsanız kargo yaptırtcam.

hayır istanbula gitme ihtimalim yok.satan kişinin ismi yada firmayı biliyorsanız kargo yaptırtcam.

Naturel kıng ürünleri satan firmada mevcut ama tam olarak firmanın adına dikkat etmedim, Yarın giden arkadaşlardan biriyle iletişim kurabilirseniz,karvizitini alıp sizinle paylaşabilirler,

naturel kıng se bilal erdem getirmiş yarın sorayım.bosuna uzaklarda aramısım maşallah bilal abide yok yok.çok teşekkür ederim ilginizden dolayı cihan bey sağolun.

Feshane hemen altımda yuruyerek 10 dakka :)

Rica ederim berkay bey
Cihan'im paylasim icin tesekkurler. Biz de bugun [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] kardesim ile Kivgader baskan Selahattin Abi ile, BST Cengiz Abi ile, MyBestShop Ersin ile ve bie kac dost ile gorusebildik. Bugun de muhabbet kusu konusunda zayifti. Yani dune gore belli ki fazla bir degisiklik yoktu.

Cihan'im paylasim icin tesekkurler. Biz de bugun [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] kardesim ile Kivgader baskan Selahattin Abi ile, BST Cengiz Abi ile, MyBestShop Ersin ile ve bie kac dost ile gorusebildik. Bugun de muhabbet kusu konusunda zayifti. Yani dune gore belli ki fazla bir degisiklik yoktu.

Gökhan'ım in bir sonraki etkinliğe organize gidelim sağlık olsun,belki dernek bu duruma bir el atabilir,muhabbet ağırlıklı bir kaç etkinlik olabilir.