Karadeniz Pet

Feshaneye Gittik geldik :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar Türkiyede bu sene son etkinlik olan türkiye şampiyonasında feshanede arkadaşlarımızla buluştuk ayaküstü muhabbet ettik herkes ceplerine birşeyler doldurdu güzel bir gün geçirdim yorucuydu tanışıp görüştüğümüz veya görüşemediğimiz tüm arkadaşlar artık seneye olacak olan yarışmalarda görüşmek üzere :)

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

Paylaşım için teşekkür ederiz :) Aynen güzel bir gün geçirdik muhabbetle ;)

Ben sana demiştim en güzeli pazar 3 diye :) ben de çok yorulmuşum akşam eve gelince farkettim ayaklarım ağrımış hele bi de otobüste ayakta kaldık tam felaketti :)

Benim emanetleri de getirdiginiz için teşekkur ederim

Sağolsun Tarık'a biraz yük oldum.

Benim emanetleri de getirdiginiz için teşekkur ederim

Sağolsun Tarık'a biraz yük oldum.

tarık abiye yük olmadınki o zaten kendine bir çuval kuş aldı seninkiler bonus gibi birşey oldu :) bakıcıların bile güzeldi :)

tarık abiye yük olmadınki o zaten kendine bir çuval kuş aldı seninkiler bonus gibi birşey oldu :) bakıcıların bile güzeldi :)

Bakıcıları almaya gittiğimde gördüm aldığı kuşları maşallahları vardı. Kuşları alırken akıllı yemliği döktüm etrafı tüy yaptım hakkını helal etsin Tarık :)

Teşekkür ederim kuşlar çok iyi bakıcı ama tüye girmişler iyi bi bakımla daha güzel olacaklar inşallah.

Geri