petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Feshaneye Gittik geldik :)

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve CEM CANER tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhaba arkadaşlar Türkiyede bu sene son etkinlik olan türkiye şampiyonasında feshanede arkadaşlarımızla buluştuk ayaküstü muhabbet ettik herkes ceplerine birşeyler doldurdu güzel bir gün geçirdim yorucuydu tanışıp görüştüğümüz veya görüşemediğimiz tüm arkadaşlar artık seneye olacak olan yarışmalarda görüşmek üzere :)

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Paylaşım için teşekkür ederiz :) Aynen güzel bir gün geçirdik muhabbetle ;)

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben sana demiştim en güzeli pazar 3 diye :) ben de çok yorulmuşum akşam eve gelince farkettim ayaklarım ağrımış hele bi de otobüste ayakta kaldık tam felaketti :)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    biz napalım :) sabah 5 te eyüp e geldik :) akşam 6 da döndük eridik resmen :D bir üstüne 5 saat yol vah vah :D

6. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Benim emanetleri de getirdiginiz için teşekkur ederim

Sağolsun Tarık'a biraz yük oldum.

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    tarık abiye yük olmadınki o zaten kendine bir çuval kuş aldı seninkiler bonus gibi birşey oldu :) bakıcıların bile güzeldi :)

8. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Bakıcıları almaya gittiğimde gördüm aldığı kuşları maşallahları vardı. Kuşları alırken akıllı yemliği döktüm etrafı tüy yaptım hakkını helal etsin Tarık :)

Teşekkür ederim kuşlar çok iyi bakıcı ama tüye girmişler iyi bi bakımla daha güzel olacaklar inşallah.

Sayfayı Paylaş