petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fikir verirmisiniz ? Dişi kuş hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emreozcan38 tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. emreozcan38

arkadaslar 3 4 aylık bir erkek kuşum var , 2 buçuk haftadır bende..
    kafasına gör takılıyo canı istiyo elime geliyor canı istiyor gelmiyor büyük ihtimal yetiştiği petsop ortamınla ilgili bir durum ve aceip inat ..
    size önerim 3 4 aylık kuşlar alıştırılır tarzı şeylere kanıp öyle 3 4 ay arası kuşlar almayın derim heleki inatsa işiniz imkansıza yakın...

benim sorum ise ;
    benim bir arkadaşıma durumu anlattım onnuda kuşları var
    bana dediki benim erkeğe ihtiyacım var bende 20 - 40 gün lük arası yavrular var
    takas etmek istiyor , erkeğe ihtiyacım var dedi bendeki yavrulardan birini vereyim diyor ama dişi lermiş neden ısrarla erkeği istiyor anlamadım
    neyse ...

size 20-40 gün arası kuşların alıştırılması çok kolaymı ? dişi kuşlarda
    vede değiştireyimmi

#1 emreozcan38, 30 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mayıs 2014
  2. Yusuf Akyüz

Çok fazla değişiklik olacağını sanmıyorum. Erkek, dişiye göre daha iyidir. Aldığınız yerden başka bir erkek kuş ile değişim yapın.

3. Sinan ÇELİK

Dişi kuşu eğitmek zordur. Erkek kuş besleyin elinizdeki sizi tatmin etmiyorsa daha küçük bir erkekle değiştirin.

4. emreozcan38

aldığım yerden düşünmüyorum değiştirmeyi ...
    şu dişi erkek konusu arasında kaldım

5. Yusuf Akyüz

Çoğu pet shop ve alıcı üretim harici dişi kuş almak istemez. Arkadaşınız bu yüzden erkeği almak istiyor olabilir.

Sayfayı Paylaş