Karadeniz Pet

Fikir

Onur OKTAY

Meraklı Üye
[YOUTUBE]-8PBOGVWYdc[/YOUTUBE]

Arkadaşlar yeşil olan kuş 2 2,5 yıldır bende. Yavruyken almıştım. Erkek cinsiyeti forumdan arkadaşlarda teyit etti. Yanına 2 3 hafta önce dişi diye mavi olanı aldım. Ama bir türlü anlaşamıyorlar. Yeni gelen bizimkinin üstüne gittikçe bizimki kaçıyor. Kavga etmiyorlar ama bizimki hiç memnun değil mavi kuştan. Bir ara bizimkide ilgi göstermişti çok kısa sürdü şuan yine onu gördüğü gibi ordan uzaklaşıyo tünekte yanyana bile durmuyorlar. Üstüne üstlük konu açtım kuşların fotoğrafını ekleyerek, aldığım mavi kuşun erkek olduğunu söyledi forumdan bir arkadaş .

Siz ne düşünüyorsunuz bu durumda ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Evet kavga etmesinler sonra öpüşüyor diye :)

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Aldığınız kuşunuz erkek değiştirip güzel bir dişi alın derim hem genç kuş almışsınız biraz damızlık olgun olsun

Aldığınız kuşunuz erkek değiştirip güzel bir dişi alın derim hem genç kuş almışsınız biraz damızlık olgun olsun

Hocam bizim kuşuda petshop'a götürmeye gerek varmı sizce? Adamla konuştuğumda ister erkek olanı getir bendeki salma kafese salalım kendi seçsin demişti, yada 2 dişi seçersin götürürsün eş tutmadığını geri getirirsin demişti. O kadar kuşun arasına bizimkini salmak pek mantıklı gelmiyor bana ama sizin fikrinizi alabilir miyim?

Son düzenleme:
yeşil olan erkek ve 1 yaşında var ama dişi dediğiniz kuşda erkek ama yavru öpüşme olur normal şey yavru olanı damızlık dişi ile değiştirin çere rengi (mor olan kısım) kapalı kahve rengi olsun.

Bence imkanınız var ise kuşunuzu da götürün yarım saat boyunca dişilerin yanında kalsın damızlık bir dişi ile öpüşmeler başlar inşaallah o zaman ikisini de alıp gelirsiniz

yeşil olan erkek ve 1 yaşında var ama dişi dediğiniz kuşda erkek ama yavru öpüşme olur normal şey yavru olanı damızlık dişi ile değiştirin çere rengi (mor olan kısım) kapalı kahve rengi olsun.

Anladım hocam teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

Bence imkanınız var ise kuşunuzu da götürün yarım saat boyunca dişilerin yanında kalsın damızlık bir dişi ile öpüşmeler başlar inşaallah o zaman ikisini de alıp gelirsiniz

Tamamdır hocam öyle yapayım garanti olsun. Teşekkür ederim.

Geri