petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fikirlerinize ihtiyacım var !!!

Konusu 'Üretimhane Resimleri' forumundadır ve Yüksel BULUT tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Arkadaşlar mevcut olan işyerimin deposu çok büyük olduğu için fazla kullanamıyorum herşey tıkış tıkış.Hazırda olan rafı aradan çıkartim diyorum.Rafın herbir bölmesi 100 cm.Toplamda 12 bölme var biz bunları ortadan ikiye bölersek toplamda 24 farklı kafes elde etmiş oluruz.Ben bu mevcuttaki rafın etrafına kontraplak veya mdf çaksam,önünede tellerini ayarlasam güzel bir kafes sistemi olmazmı ?Fikirlerinizi bekliyorum Dostlar.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Sadece tel koymakla iş bitmiyor tabi. Temizliği nasıl halledeceksin. Alt tava nasıl olacak? Ara bölmeler nasıl kapatılacak.. vb..

Bence güzel tel kafesler alıp bu raflara koyabilirsin. Daha güzel olmaz mı?

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Box kafes yaparken ilk önce eldeki malzemeyle uyumlu tava ve öntelin olup olmadığına bakın. Eğer sizin raf ölçülerinize uygun tava ve öntel bulamazsanız özel yaptırmak zorunda kalırsınız buda maliyeti artırır.

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    En iyisi 4 Katlı telli box kafes sistemi depodaki yer geniş hem uğraşmamız oluruz.

Sayfayı Paylaş