Karadeniz Pet

Fikirlerinizi bekliyorum

Muhammed AKKAYA

Meraklı Üye
Arkadaşlar evde henüz eş olmamıs iki kusum var onlarıda yeni aldım sayılır neyse uzatmıyorum 3. bir kus daha almak istiyorum yavru ve bana alısması için ne yapmam gerek kusların yerini mi degistiriym napim bunun için cok kafam karısık biraz yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler

Hepsi aynı odada olursa zor alışır , ilgisi onlardan yana olur.

Yeni alacaginiz yawru erkek olsun ve farklı odalar da dursun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farklı odalara koy yavruyu diğer kuşların yanına götürme yoksa hep onları görmek ister sana alışmakda zorluk çeker.

Farklı odalara koy yavruyu diğer kuşların yanına götürme yoksa hep onları görmek ister sana alışmakda zorluk çeker.

Hocam diger odalar biraz soguk diye aynı odada bulundurmak istiyorum hani bir kafes yapsam yada baska ayrı bi kafese koysam yne de olmazmı oda değiştirme tavsiyesinden baska tavsiye yokmu hepsi gözümün önünde olsun istiyorum :)

Ayni oda olduğu zaman diğerlerinin sesini duyup dikkati onlara yönelecek

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben bugun bi muhabbet kusu aldım satıcı 1 aylık dedi eve getirdigimde yemini koyarken kaçtı ve bir kaç kere duvara çarpı ondan sonra sobaya kondu ama ayağı pek yanmadı sanıyorum çunku 1,2 saniye durdu ve uçtu bana alışmaz diye çok korkuyorum ne yapacagımı bilmiyorum lutfen yardım edin!!

Ayrı odada olsalarbile seslerini duyacaklar devamlı birbirlerine ötecekler

Geri