petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

fikrinizi alabilirmiyim

Konusu 'Egzotik İspinozlar Hakkında Genel Bilgiler' forumundadır ve serdar taş tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. serdar taş

Geceleri beraber yanyanalar 2 kere erkegin sesli otusu sonrasi 3 saniyelik ciflestikleri oldu ama 2 haftadir yuvadalar yumurtlamadilar ne yapabilrim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Maşallah, çok tatlılar.
    Ben anlamıyorum bunlardan ancak, bekleyip görecen sanırım.

3. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok güzeller

4. serdar taş

Yorumlariniz icin tesekkur ederim fikri olan olursa sevinirim.

5. UmitMurat

UmitMurat Guest

benim kafeste yuva yoktu, yemliğe yatıyorlardı, yuva taktım, içini örmeleri için de biraz yuva ipi koydum, hemen örmeye başladılar. 2 gün sonra yumurtalar geldi. Buldukları her yere yumurta yapabilirler. Çok sık yavrularlar, üreme potansiyelleri yüksek.
    Biraz sabır sonucu yavru alırsınız.
    Maşallah

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah yuva örmesi tamam. Çiftleşmelerde oluyormuş. En kısa zamanda yavrularınız olacaktır inşaallah

Sayfayı Paylaş