Karadeniz Pet

Film Önerebilecek Var mı?

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, böyle aksiyon, döğüş kavga kemikler kırılsın o ona uçsun kafa göz yarılsın tarzı bir film istiyorum. :) Önerebileceğiniz bir film var mı acaba?

var var

kahtalı mıçının son filmi var DÖN BABO

Deniz Berk, İtalyan İşi'ni izliyorum. Teşekkürler.

Spartacus'u izlemediysen tam dediğin gibi ama dizi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İzledim İtalyan İşini keşke jason statham başrol olsaymış, fazla etkilemedi ama yine de güzel TEAK Puanı: 5.6 :D
Levent bey, sizin filmi de gece izleyeyim :)
Diziye bağlanmak istemiyorum, çünkü başından kalkamıyorum :)

jason statham filmi var HOME FRONT fena değil. AÇIK MEZAR var yeni film.yine yenilerden ÖLÜMCÜL OYUNCAKLAR var

Bu yeni filmlere de ben yetişemiyorum ki, Okan ağabeyim onları da izlerim listeye alıyorum :)

Matrix serisi derin anlam içerir , inceptiomn derin anlam içerir :) gladyatör ,v for vendetta, son samuray, cesur yürek, leon, scar face bunlar iyidir pişman etmez :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

En iyisi yabancı dizi izle sen sürükleyici oluyor.

Cehennem melekleri

İzledim valla :)

Matrix serisi derin anlam içerir , inceptiomn derin anlam içerir :) gladyatör ,v for vendetta, son samuray, cesur yürek, leon, scar face bunlar iyidir pişman etmez :)

Bunların hepsini de izledim inanın :)

En iyisi yabancı dizi izle sen sürükleyici oluyor.

Dizi diyorum ya oturduğumda kalkmıyorum başından, film daha güzel oluyor. :)

Hocam sizde bendensiniz ozaman sherlock holmes e başlayın suan 3. Sezonda.her sezon 3 bölüm falat bölümler 1.30-1.45 saat ve gerçekten çok iyi yapmışlar

işin içinden çıkamadıysan taşıyıcı serisini izle

bu arada b.ç ankara yanıyor torentlere düşmedi henüz değilmi Tevfik kardeşim ?

Hocam sizde bendensiniz ozaman sherlock holmes e başlayın suan 3. Sezonda.her sezon 3 bölüm falat bölümler 1.30-1.45 saat ve gerçekten çok iyi yapmışlar

Bir arkadaşım izliyor çokta beğeniyor o diziyi ama ne bileyim ben pek sıcak bakamıyorum, dediğim gibi başından kalkmıyorum. Spor salonuna gideceğim erteliyorum dizi yüzünden, onun için filmi tercih ediyorum :)

işin içinden çıkamadıysan taşıyıcı serisini izle

bu arada b.ç ankara yanıyor torentlere düşmedi henüz değilmi Tevfik kardeşim ?

Tugay bey, valla inanın ona da baktım full :)
Behzat Ç düşmedi ama düşer siz takipte kalın, torrent.com.tr hep açık kalsın :)