Karadeniz Pet

Film Önerebilecek Var mı?

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
Bir arkadaşım izliyor çokta beğeniyor o diziyi ama ne bileyim ben pek sıcak bakamıyorum, dediğim gibi başından kalkmıyorum. Spor salonuna gideceğim erteliyorum dizi yüzünden, onun için filmi tercih ediyorum :)

Bence başlayın gerçekden iyi zaten her bölüm film tadında :)dediğiniz gibi bende de o sorun var sırf bu film sevdası yüzünden ektiğim randevular olmuştu zamanında :D

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Rezervuar Köpekleri
bu film bence ğüzel bir bakmanı önerim...
iyi seyirler...

Bütün söylenenleri dikkate alıyorum, yani boşa yazmıyorsunuz ;)
Ama dediğim gibi diziye başlarsam bırakamam, yeni sezon başlayana kadar da kendimi yerim :)

dizi olarak spartacus,vikings, the borgias film olarak: hızlı ve öfkeli serisi, yeni cennet , dünyalar savaşı, the wolvarine , riddick , bu filmleri torrentte rahatlıkla bulabilirsin :) iyi seyirler.

1. Undisputed
2. Undisputed II: Last Man Standing
3. Undisputed III: Redemption

İyi bir seridir.

Komedi istersen Buraya Kadar :-D çok makara bir film ünlü isimler kendi isimleri ile oynuyor Rihanna Emma Watson falan var :)

Yenilmez serisi banko izlemelisin
Dizi olarak arow ve Spartacus
Game of thrones da izleye bilirsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

127 saat ben çok beğenmiştim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

the master
kara şovalye yükseliyor
amour(aşk)
pinin yaşamı (bayılmıştım)
lincoln
kutsal motorlar
onur savaşı
umut ışığım
hobbit beklenmedik yolculuk
pas ve kemik
bunlar son seyrettiklerim
piyanist
titanic
kasımda aşk başkadır
esaretin bedeli
yeşil yol
er ryanı kurtarmak
benjamin buttonun tuhaf hikayesi
umudunu kaybetme
ben efsaneyim (bu adamın bütün filmlerine bayılırım)
yedi yaşam (beni etkilemiştir)

şimdilik aklıma gelenler bunlar üste yazdıklarım son seyrettiklerim alttakileri çok önce izlemiştim

Son düzenleme:
Kan ve Kemik iyi aksiyon filmidir abi ama izlemişsindir. Başka bir film tavsiyesi vereyim my name is khan. Hintli filmi. İzlemeyen çok şey kaçırır bence.