Karadeniz Pet

fır fır fırıldak minty :)

• Konbuyu başlatan Seda Kurşunlu Çal
  • Başlangıç tarihi
Ben izleyemiyorum nedenki :S

maşallah çok mutlu olduğu her halinden belli...ayrıca halkanın içinde dönme hareketi mükemmel :)

canım Filizcim teşekkür ederim. hemen görür beğenir benim videolarımı canım benim :) biraz uzun oldu ilki ama komik bence. artık uçup geliyor kendiliğinden omzuma kafama felan konuyor çok mutluyum Filiz. :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Yusuf bey neden izleyemiyorsunuz acaba? tekrar deneyin herkese açık videolarım

96276513009019930600.jpg

canım Filizcim teşekkür ederim. hemen görür beğenir benim videolarımı canım benim :) biraz uzun oldu ilki ama komik bence. artık uçup geliyor kendiliğinden omzuma kafama felan konuyor çok mutluyum Filiz. :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Yusuf bey neden izleyemiyorsunuz acaba? tekrar deneyin herkese açık videolarım

ne demek canım sabah gelir gelmez açıyorum formu akşam işten çıkana kadar takipteyim :) çok sevindim artık mintynin kendiliğinden üzerine gelmesine..biz de de durumlar aynı ve zaman geçtikçe herşyin daha da iyi olacağına inanıyorum arkadaşım...
Not : İnandık, azmettik veeeeee BİZ BUNU HAKETTİKKKKKK

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Bu ne güzel bir maşallah böyle....

Maaşallah kuş baya sağlıklı ve hareketli.Ele gelmesi size alışkanlığı nasıl peki sürekli oyuncağı ile ilgileniyor yoksa size de alışkın mı?

kesinlikle her şeyden önemisi inandık. ve sonra azmettik. ve sonuç geldi. çok mutluyum

Maaşallah kuş baya sağlıklı ve hareketli.Ele gelmesi size alışkanlığı nasıl peki sürekli oyuncağı ile ilgileniyor yoksa size de alışkın mı?

artık bana da geliyor çok meraklı elimde bişeyle uğraştığımıgörünce uçup geliyor. omzuma, kafama konuyor artık. ben de oyuncak yüzünden bana gelmeyecek sanmıştım ama öyle olmadı. dün parmağımda tekayağını kaldırıp şekerleme yaptı ben konuştum o dinledi. ve hepsi birden bire oldu.

Tamam şimdi izleyebiliyorum artık kocaman kocaman maşaallah mutluluklar

Oyh! Bayıldımm..
TRT3'ten naklen yayınla artistik jimnastik turnuvası izler gibi izledim :D

Yakında buz pateni gösterisi bekliyorum .p

O değilde,oyuncaklı sallanmalı dönmeli ayine bittim,maşallah çok güzel ve çok neşeli bir kuş olacak gibi görünüyor. Ömrü uzun olsun,Allah esirgesin.

Allahım kuyruğu da yok bi lokmacık yahu Filiz hanımın paşa ile minty lokum gibi yahu.
Biri antepfıstıklı diğeri kaymaklı. Yirin! :)