petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

fırfır ve hera hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aydın Özdemir tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Aydın Özdemir

merhaba arkadaşlar 35 günlük yavrularımı,anne ve babası zarar vermeye başladığında,ayrı kafese aldım.3 gündür ebeveynlerinden ayrılar. fırfır ve hera yem yiyor sularını içiyor ama tünekte miskin miskin bekliyorlar çok hareketsizler..kursaklarını kontrol ettiğimde hep dolu oluyor.. sizce hastalar mı? tedavisi nedir?

2. filiz Tohum

hep kafeste mi duruyor?
    salsanıza hem size alışır hemde canlanırlar
    Maşallah tatlı mı tatlılar :)

3. OzanEsmrsy

Galiba sorunları psikolojik
    Fiziksel bir hastalık gözlemliyemedim bu gereksiz dünyaya niye geldik diye düşünüyorlarmış gibi bir halleri var :)

4. Aydın Özdemir

salıyorum elime geliyorlar,kafes yakınsa kafese atlıyorlar kafesi göremiyorlarsa oyle duruyorlar parmagımda.. fazla uysallar :) bende şüpelendim ustalara sorayım dedim..

5. filiz Tohum

heralde ortama alışmaya çalışıyorlar zaten kısa bir süre olmuş :)
    yakında başınıza bela olmasınlarda :)

6. Aydın Özdemir

belkide psikolojiktir.. acaba aradabir ebeveynlerinin yanına bıraksam toparlarlar mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

bütün belalar böyle tatlı olsa :)

7. Emre TURAN

Eğer eski kafeslerine atarsanız anne-baba kuşlara zarar verebilir. Muhtemelen yeni dünyaya alışmaya çalıştıklarından dolayı bu kadar durgunlar.:) Yeme içmelerinde bir problem yoksa sorun yok. Bu arada çok güzeller maşallah.

8. Yiğit ERDİK

Hiç merak etmeyin kuşlarınız en geç 20 gun içinde ortama alışıcaktır ve neşelenıceklerdir :D

9. Aydın Özdemir

yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar,siz yazdıkça içim açıldı yaw :)

Sayfayı Paylaş