Karadeniz Pet

fırfır ve hera hasta mı?

• Konbuyu başlatan Aydın Özdemir
  • Başlangıç tarihi
A

Aydın Özdemir

Guest
merhaba arkadaşlar 35 günlük yavrularımı,anne ve babası zarar vermeye başladığında,ayrı kafese aldım.3 gündür ebeveynlerinden ayrılar. fırfır ve hera yem yiyor sularını içiyor ama tünekte miskin miskin bekliyorlar çok hareketsizler..kursaklarını kontrol ettiğimde hep dolu oluyor.. sizce hastalar mı? tedavisi nedir?
K6RGoP.jpg

eXWpVk.jpg

emlZO0.jpg

ep4V7a.jpg

KnPaVM.jpg

wjJaJL.jpg

wO2524.jpg

KlY8BQ.jpg

xVpGyB.jpg

eW2y64.jpg

e7mpVl.jpg

x383Np.jpg

hep kafeste mi duruyor?
salsanıza hem size alışır hemde canlanırlar
Maşallah tatlı mı tatlılar :)

Galiba sorunları psikolojik
Fiziksel bir hastalık gözlemliyemedim bu gereksiz dünyaya niye geldik diye düşünüyorlarmış gibi bir halleri var :)

salıyorum elime geliyorlar,kafes yakınsa kafese atlıyorlar kafesi göremiyorlarsa oyle duruyorlar parmagımda.. fazla uysallar :) bende şüpelendim ustalara sorayım dedim..

heralde ortama alışmaya çalışıyorlar zaten kısa bir süre olmuş :)
yakında başınıza bela olmasınlarda :)

belkide psikolojiktir.. acaba aradabir ebeveynlerinin yanına bıraksam toparlarlar mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

bütün belalar böyle tatlı olsa :)

Eğer eski kafeslerine atarsanız anne-baba kuşlara zarar verebilir. Muhtemelen yeni dünyaya alışmaya çalıştıklarından dolayı bu kadar durgunlar.:) Yeme içmelerinde bir problem yoksa sorun yok. Bu arada çok güzeller maşallah.

Hiç merak etmeyin kuşlarınız en geç 20 gun içinde ortama alışıcaktır ve neşelenıceklerdir :D

yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar,siz yazdıkça içim açıldı yaw :)

Geri