petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

fırın yok kraker için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar öğrenci evinde kalıyorum vede evde fırın yok tavada yumurta,bal,un,bebe bisküvisi,yem ile alüminyum folyoya sarıp kraker yapmaya kalktım baktım yanıyo kapattım tekrar ocağı ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz :confused:

2. ismail baktır
    Gizli

saç kurutma makinası dene :)

3. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    ciddimisiniz dalgamı geçiyosunuz :)

4. Fırınsız olmaz bence komşudan rica etseniz.

5. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    arkadaşın evinde var oda 1 hafta sonra gelecek bende sabredemedim kuşum 1,5 aylık ama biraz zayıf o yüzden yapayım dedim

6. ismail baktır
    Gizli

ciddiyim kardeşimm benim aklıma o geliyor bi tek

7. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    teşekkür ederim öncelikle
    tavaya en son koyduğum yanmamıştı saç kurutma makinesiyle 5-10 dk uğraştım ama hafif yumuşak kaldı kuru kraker gibi olmuyo kuş az bişey yedi sonra bıraktı :)

8. Aysetursak
    Gizli

Tost makinesi tarzı bi şey varsa onda deneyebilirsin :) öğrenci evlerinde çareler tükenmiyor elinde ne olanak varsa kullan :)

9. Fatih BUYURUCU

Beğenileri:
    3
    bakalım şimdi bide onu deneyelim bakalım teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

krakerleri 35 dk tost makinesinde unutmam sonucu kalan malzemede ziyan oldu yardımlarınız için herkese teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş