petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fırsat Sitesi Alışveriş

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Gökhan KARAALİ tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan KARAALİ

Ankara Fırsatları, Ankara Fırsat, Ankara İndirimleri, Ankara Kampanyaları, Ankara Şehir Fırsatları | baskentfirsati.com

bu siteden alışveriş yaptım 2 gün önce. Ürün gelmedi işin garibi sitelerinde iletişim numarasıda bulamadım. iki kere mail attım dönüş olmadı çarpıldık heralde :D

Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı ? Yada İletişim numarasını bulabilecek ?
    Ankarada Minasera Avm nin oradaymış yerleri.

Aldığım üründe budur.

Ankara Fırsatları, Ankara Fırsat, Ankara İndirimleri, Ankara Kampanyaları, Ankara Şehir Fırsatları | Başkent Fırsatı

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Firmanın iletişim bilgileri;

Nis Internet Hizmetleri Bilisim Ltd. Sti.
    Bulten Sok. 52/13 Kavaklidere / Ankara
    0 533 440 98 84
    0 312 468 34 28

3. Gökhan KARAALİ

Muhammet abi çok sağol okadar aradım bulamamıştım. Yarın bir arayıp fırça atayım

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Rica ederim kardeşim. Baktın hiç oralı olmuyorlar bana haber ver. Serkan abiyle birlikte gider ağızlarını burunlarını darman duman ederiz :p :D

5. Emre Berk ÖNDİN

Hocam bilinmedik sitelerden alışveriş yapmayın. Sıkıntılı oluyorlar.

6. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Örnek admin :D

7. Gökhan KARAALİ

:D :D Serkan Abinin Sesi Telefonda Çok Pozitif Geliyordu Konuştuğumda. Öyle Birine Benzemiyor Yani :D :D

8. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Niş İnternet Hizmetleri Bilişim Reklam Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd.Şti ,Çayyolu Mah. 2706 Sok. Angora İş Merkezi Kat:1 No:9 Çayyolu ANKARA
    Gizlilik taahhüdündeki adresleri de bu ama telefonları yok.
    Ticaret sicil gazetesindeki adresleri Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 692 sok. Angora iş merkezi 9/5 çayyolu ankara Şirket müdürü : Meltem Köşker
    Artık hangi adresi doğru bilemiyecem. ama şirket isminden telefon numarasını oparatörlerden bulabilirsin

Sayfayı Paylaş