Fırsat Sitesi Alışveriş

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Gökhan KARAALİ tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan KARAALİ

Ankara Fırsatları, Ankara Fırsat, Ankara İndirimleri, Ankara Kampanyaları, Ankara Şehir Fırsatları | baskentfirsati.com

bu siteden alışveriş yaptım 2 gün önce. Ürün gelmedi işin garibi sitelerinde iletişim numarasıda bulamadım. iki kere mail attım dönüş olmadı çarpıldık heralde :D

Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı ? Yada İletişim numarasını bulabilecek ?
    Ankarada Minasera Avm nin oradaymış yerleri.

Aldığım üründe budur.

Ankara Fırsatları, Ankara Fırsat, Ankara İndirimleri, Ankara Kampanyaları, Ankara Şehir Fırsatları | Başkent Fırsatı

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Site Yöneticisi
    Yönetici

Beğenileri:
    24
    Firmanın iletişim bilgileri;

Nis Internet Hizmetleri Bilisim Ltd. Sti.
    Bulten Sok. 52/13 Kavaklidere / Ankara
    0 533 440 98 84
    0 312 468 34 28

3. Gökhan KARAALİ

Muhammet abi çok sağol okadar aradım bulamamıştım. Yarın bir arayıp fırça atayım

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Site Yöneticisi
    Yönetici

Beğenileri:
    24
    Rica ederim kardeşim. Baktın hiç oralı olmuyorlar bana haber ver. Serkan abiyle birlikte gider ağızlarını burunlarını darman duman ederiz :p :D

5. Emre Berk ÖNDİN

Hocam bilinmedik sitelerden alışveriş yapmayın. Sıkıntılı oluyorlar.

6. Boncuk

Boncuk Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Örnek admin :D

7. Gökhan KARAALİ

:D :D Serkan Abinin Sesi Telefonda Çok Pozitif Geliyordu Konuştuğumda. Öyle Birine Benzemiyor Yani :D :D

8. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Ankara
    Niş İnternet Hizmetleri Bilişim Reklam Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd.Şti ,Çayyolu Mah. 2706 Sok. Angora İş Merkezi Kat:1 No:9 Çayyolu ANKARA
    Gizlilik taahhüdündeki adresleri de bu ama telefonları yok.
    Ticaret sicil gazetesindeki adresleri Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 692 sok. Angora iş merkezi 9/5 çayyolu ankara Şirket müdürü : Meltem Köşker
    Artık hangi adresi doğru bilemiyecem. ama şirket isminden telefon numarasını oparatörlerden bulabilirsin

Sayfayı Paylaş